943
44

چرا واقعا ؟

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته)  

899
892

اين يكيش مثلا😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

زود رسیدم هارلی اینقدر ذوق مرگ شدم که   

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..
929

اینو ۴ ساله دارمش 😑😑😑

۲۲ سالمه ... !!من وقتی توی اوج کودکی و بازیهای بچه گانه ام بودم پدرم رفت 😢😢  ۶ سالگی 😢 هیچوقت هیچکس جاشو نگرفت برام مادرم توی خونه های مردم کار میکرد تا خرج مارو بده من از ۱۴ سالگی هم درس میخوندم هم کار میکردم ، صبح ها مدرسه ، ‌بعدازظهرها هم تایپ کردن برای یه چاپخونه، تایپ سوالات امتحانی ۶ تا مدرسه همزمان باهم و .. مادرم که دیابت گرفت دیگه نتونست کار کنه اما من به کار ادامه دادم🙌🙌🙌 و من ... همچنان هم کار میکنم هم درس میخونم هم کمک خرج خونوادم هستم😊 تازه به خواهرمم توی تکمیل جهازیه ش دارم کمک میکنم👩‍ یه ترم دارم تا خانم مهندس بشم ( مهندس کامپیوتر ) 😊 با وجود این همه مشکلات هنوزم میخندم ☺ هنوزم مَزه پَران تمام جمع ها خودمم😁 هنوزم با همه شوخی میکنم و سر به سرشون میزارم 😊😊 خواستم‌بگم که هیچوقت نزاشتم زیر بار سنگین مشکلات حتی ذره ای خم شم ☺😊 میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین ؟؟☺💙    برای اینکه سرگذشت کامل زندگیم رو بخونید همینجارو لمس کنید 😙

عکس کادویی که واسه تولد دوست پسر احمقم خریدم

بی لیاقت عین آینه دق جلومه

۸۰۰ تومن خیر سرش خرج تولدش کردم

یه هفته زودتر فهمیده بودم چه اسگلیه کوفتم سر دلش نمیزاشتم

دهنتو ببندددددددد....دهنتووووو ببندددددد....به این میگن یه امضای درست😒
908