2726
عنوان

متخصص اطفال

610 بازدید | 15 پست
سلام دوستان عزیز پسرم 3 سالشه و از یبوست و بی اشتهایی رنج میبره هرکاری فکر کنید کردیم فایده نداشته دنبال متخصص اطفال با تجربه هستم اگر نزدیک خونمون باشه خیلی خوبه خیابون دولت هستیم البته پیش دکتر اخوی راد تو خیابون گل نبی بردم ولی درست راهنمایی نکرد داروهایی هم که داد بی فایده بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برادر زاده منم یبوست داشت زنداداشم پیش چند تا دکترم برد درمان نشد حتی شکمش تا یک هفته ام میشد که کار نمی کرد تا اینکه برد پیش دکتر علی فرجی با یه ویزیت تونستن درمان کنن مطبشون تو خیابون شریعتیه

ببرش پیش دکتر جاوید ظفری دکتر فوق العاده خوبیه. بچه خواهر منم اینجوری شده بود بردیمش پیش دکتر جاوید ظفری خداروشکر خوب شد. آدرس مطبش اینه

تهران، زعفرانیه، خیابان الف، بالاتر از میدان الف، پلاک ۲۵ واحد ۳ شماره تماسش 22429281

اگه هم نمیتونی بری مطب سامانه مشاوره آنلاین هم داره لینکش اینه 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-جاوید-ظفری

گوش اندام شنوایی و تعادل

کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy

برو پیش دکتر جاوید ظفری دکتر فوق العاده خوبیه مطبش زعفرانیست اگه واست دوره میتونی از مشاوره آنلاینش ...

دکتر جاوید ظفری عالیه من از مشاوره آنلاینش استفاده کردم خیلی راضی بودم 

خواهر زاده منم مشکل یبوست داشت پیش یه دکتر خیلی خوب می بره خواهرم اسمشون دکتر جاوید ظفری هست متخصص اطفال هستن توی زعفرانیه مشکلش حل شده خواهرم خیلی تعریف میکنه میگه از یه سایتی به اسم ماوراطب مشاوره آنلاین می گیره 

پسر من مدتی بودش مشکل یبوست داشت پیش هر دکتری میبردم موقتی مشکلش حل می شد خواهرم دکتر جاوید ظفری رو معرفی کرد پسرم رو بردم مطبشون توی زعفرانیه خیلی محیط مطب خوب و آروم بودش و برخورد دکتر ظفری خیلی خوب بود پسرم اصلا ترس و استرسی نداشت و با تجربه خوب آقای دکتر مشکل پسرم حل شد شماره مطبشون رو میذارم 22429258

2706