2726

بچه ها لطفا اگه چند سایزی به حساب میاین نظر بدید.(مثلا همیشه آستین تون کوتاهه یا دور سینه تون تنگه.....)

تعداد رای : 8
نظرسنجی
بله
2
25%
خیر
6
75%

من رونو بازوم چاقه همیشه اگه بیست کیلوام بشم ده کیلوش اینان 😠😠😠😠😠

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاضری اینترنتی لباسو ببینی بعد متناسب با سایز خودت سفارش بدس برات بیارن؟؟

نه باید حتمن بپوشم 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2728
حاضری اینترنتی لباسو ببینی بعد متناسب با سایز خودت سفارش بدس برات بیارن؟؟

عزیزم تا حدودی مشخصه اون لباس به تنت میخوره یا نه   مثلا کاملا مشخصه کدوم لباس فضای سینش تنگه   و یا کدومش اندازه ی دستات نیست  از فروشنده بخواه برات عکسای متعدد بفرسته   کلا خرید اینترنتی خوب نیست چه واسه تک سایزیا چه واسه بقیه  ولی اینکارو انجام بدی و دقت کنی و بپرسی کمتر دچار خطا میشی

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

من بالاتنم 36 پایین تنم 38

پیرهن عروسکی و مانتو راحت نتی میخرم سایز 36 چون رو قسمت پایین تنه جذب نیستن اما لباس مجلسی و تنگ رو نه نتی نمیخرم 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
من دور سینه ام بزرگتر از سایز سایر اندامم هست. و همونم تعیین کننده سایز لباسمه.

خب دقیقا اگه اینترنتی قرار باشه یه نفر مطابق با سایزت لباس برات بدوزه قبول میکنی؟؟یعنی همه جای لباس اندازت باشه و‌دیگه مجبور نباشی لباسی بپوشی که دورسینه اندازع داره و بقیع جاها گظاد؟؟

خب دقیقا اگه اینترنتی قرار باشه یه نفر مطابق با سایزت لباس برات بدوزه قبول میکنی؟؟یعنی همه جای لباس ...

من دو بار نتی لباس برام دوختن. یدونه مجلسی. یه مانتو. مانتو که جلو باز بود و مشکلی نداشت. لباس مجلسیم هم کاملاً اندازه ام بود. چون اندازه هامو دقیق براش فرستاده بودم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.