943
44
عنوان

اعصابم از دست شوهرمو اينستاگرامش خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 128 پست
نه عزیزم زندگی ایی که با لایک از هم نیپاشه ار هم بپاشه بهتره مامان و بابای منم اینستا دارن یک بار ند ...

بذاريد كامل براتون توضيح بدم

شوهرم مرد خيلي خوبيه

من بهش اعتماد دارم

ولي همه ي آدمايي ك خيانت ميكنن از همين چيزا شروع ميكنن

نميخوام نسبت به من سرد بشع

البته اين اتفاقيه كه داره ميفته....

نميخوام چشمش نا پاك بشع

ربطي هم به جنبه نداره

بالاخره قبح هرچيزي ريخته بشه بعدش اتفاقاي بدي ميفته

جدی چجوری میشه ب منم یاد بدی

ببین عزیزم درسته اینستاگرام رمز ورود دارع اما اینستا رو که نصب کردی ایدیشو بزن بعد زیرش باید رمز وارد کنی تو بزن فراموش کردن پسورد بعد به سیم کارت همسرت که اینستاگرام روش اکانت دارع یه لینک میفرسته روی لینک بزنی رمز جدید میتونی بزنی براش و وارد بشی

ببين واقعا اهل اين نيست ك مثلا بخواد بره دايركت. يا حرفي چيزي بزنه ميره لايك ميكنه كامت آفرين و بار ...

کارش زشته و عین بی فرهنگی هست. تحسین کردن زنی کاملا غریبه یه خیانت خفیف هست. دیگه اگر بخواد ادامه بده این روند به جاهای دیگه ای ختم میشه

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

اولا نگاه گوشی من میکرد ولی نمیزاشت نگاه گوشیش بکنم.حتی تو عقد هم همینجور بود ولی من زیاد پیگیر نبود ...

شاید خودش یکاری میکرده میترسیده توام بکنی

کافر همه را ب کیش خود پندارد

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
ببین عزیزم درسته اینستاگرام رمز ورود دارع اما اینستا رو که نصب کردی ایدیشو بزن بعد زیرش باید رمز وار ...

شوهرم نمیفهمه؟مطمئنی نمیفهمه

934
یبار شب رفتم نت شو وصل کنم من وصل بشم باهاش.۳ نصف شب یهو بلندشد گفت چی شده کی زنگ زده سریع گوشی گرف ...

قطعا داره پنهان کاری میکنه.این چیزایی که شما میکی تو روانشناسی کار ادمیه که دارهدچیزی رو پنهان میکنه و یا از اشکار شدن چیزی میترسه.وگرنه به قول قدیمیا طلا که پاکه چه منتش به خاکه.رفت حموم چک کن

چرا باهاش حرف نمیزنی بگی این موضوع اذیتت میکنه بگو اگه قضیه عکس بود خودت شک نمیکردی؟ 

اون اولا عقد نگاه گوشیم میکرد من اصلا گوشیم همش رو میز بود بعدش میدیم دستشه و اینا مهم نبود برام کم کم ک کنجکاو شدم برا گوشیش دیگع سمت گوشی من نمیاد و میگه ببین من نگاه گوشیت نمیکنم.

تنها حرفش اینه که دوست ندارم نگاه گوشیم کنی

هر کسی برای نیت من یکی دونه صلوات فرستاد بهم بگه منم صلوات بفرستم
الان تو اینستا دسترسی به همه چی راحتتره.الان انواع اقسام کانالا و گروهایی که دور از شما زنای خرابو ب ...

لامصب تو تل گرام هم میبینی میری یه کانال آشپزی میبینی شب ی تبلیغ اومد کانال صیغه یابی اونو بگو تو

آدم ک نمیتونه همش استرس و شک بگذرونه عزیزدلم زندگيشو لااقل بفکری خودت باش تا چیزی ندیدی زندگيتو پر تنش نکن حیف این روزها که زود میگذره. آدم بعدا به خودش میاد میگه چ بیخود ناراحتی های الکی داشتم

شوهرم نمیفهمه؟مطمئنی نمیفهمه

ارع بابا فقط رو گوشی خودت مشخص نشه بعد اون اس ام اسی که اینستا فرستاده رو پاک کن خخخ من دوست پسرمو اینجوری امتحان کردم و فهمیدم چقدر لاشی بودع و نمیدونستم   

اگه بخواد از راه به در شه تو خيابون کلی ریخته مگه فقط اینستاس؟ 

آخه اینستا خیلی از خودشون دخترا عکس لختی میذارن😞

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
727

يعني حالم از اينستا بهم ميخوره چند ماهه ازش اومدم بيرون ديگ اصلا دلم نميخاد برگردم داخلش فقط شده خودنمايي🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

منم خوشم نمياد 

مهربون باشيم 🙃🙂

نی نی سایت کاری میکنه ادم حالش از ازدواج بهم بخوره اینقدر که تو کار هم دخالت میکنن یه ذره فضای خصوصی واسه خود طرف نمیذارین اینجوری هرروز تایپیکه خیانته که میاد گوشی رو رو سر شوهرت خورد کن حرفه؟

یه روزی یه نفری جوری سفت بغلت میکنه که تمام تیکه های شکستت دوباره به هم میچسبن ):
ارع بابا فقط رو گوشی خودت مشخص نشه بعد اون اس ام اسی که اینستا فرستاده رو پاک کن خخخ من دوست پسرمو ا ...

خخخ

پس خوبه ک میتونم همزمان دو تا اکانتمم داشته باشم دیگه؟

اکانت خودمو شوهرم

چ صبری داری دختر ی شب خواب اور بریز تو نوشیدنیش حسابی گوشیشو بگرد ب نظرم طرفو بشناسیم خیلی بهتره ک ...

فعلا ک مشاور ها میگن تن خود سر بدین اصلا کنجکاوی نکنید اگه میخاید زندگی خوبو خوشی داشته باشین.

بخدا خیلی اذیت میشم .

یک نمونه ش امشب

گوشیش کیفیت عکسش خوبه خواستم عکس بگیرم بهش گفتم رفتم تو اتاق اونم تو حال بود جلو اینه داشت شیو میکرد هی صدا میزد ک بیام بیرون پیش اون عکس بگیرم نرفتم دیدم ب دقیقه نرسیده اومد گوشی گرفت ازم خودش گرفت و بعدش گفتم بده نگاه کنم ک گفت فرستادم تلگرامت ببین!!!

هر کسی برای نیت من یکی دونه صلوات فرستاد بهم بگه منم صلوات بفرستم
نی نی سایت کاری میکنه ادم حالش از ازدواج بهم بخوره اینقدر که تو کار هم دخالت میکنن یه ذره فضای خصوصی ...

منم از وقتي بعضي چيزارو ديدم از ازدواج منصرف شدم😐

مهربون باشيم 🙃🙂
932
فعلا ک مشاور ها میگن تن خود سر بدین اصلا کنجکاوی نکنید اگه میخاید زندگی خوبو خوشی داشته باشین. بخدا ...

مشاورا نمیخان امار طلاق بالا بره همین

حقیقت دردناکه ولی راز کشندس😞

الان تو اینستا دسترسی به همه چی راحتتره.الان انواع اقسام کانالا و گروهایی که دور از شما زنای خرابو ب ...

دقيقا

حرف منم همينه

تازه يه چيزي ديدم ك مطمئن ترم شدم

يه همسايه داشتيم با زن خيلي خوب و عاشقانه زندگي ميكردن

سر همين چرتو پرتا زندگيشون ريخته به هم ميخوان جدا شن

خخخ پس خوبه ک میتونم همزمان دو تا اکانتمم داشته باشم دیگه؟ اکانت خودمو شوهرم

اره یکی از ویژگی های اینستاگرام اینه که تا پنج یا شیش تا اکانت میتونی وصل شی فقط حواست باشه دیگه دایرکت و اینارو نخونی که بفهمه 

اره یکی از ویژگی های اینستاگرام اینه که تا پنج یا شیش تا اکانت میتونی وصل شی فقط حواست باشه دیگه دای ...

اره دستت درد نکنه😍😘

835