1093
648

سلام خانوما

بنظرتون من خيلي حساسم؟؟يا اين موضوع واقعا ناراحت كننده س؟؟؟

شوهرم بعضي وقتا عكساي دخترا و زنارو لايك ميكنه

واسشون كامنت ميذاره

ميگه ميخوام فالوور داشته باشم😏😏واسه همين اين كارو ميكنم

من اصلا ازين كارا خوشم نمياد

شما چطور😞

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

892

من اول ازدواج با شوهرم شرط گذاشتم که نه تل گرام نصب کنه نه اینستاگرام

البته خودمم همچنین

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم...تیکر وقتیه که نی نیم‌ میاد تو دلم👼🤰

حالم از اینستا بهم میخوره 

منشا تمام اختلافات زناشویی😖😖

۲۲ سالمه ... ولی به اندازه ۲۲ تُن غم رو دلم سنگینی میکنه .. 😔😔 پدرم رو ۶ سالگی به دستِ سردِ خاک سپردم و با آغوش پدری ۱۶ ساله خداحافظی کردم .. بعد از پدرم، من و خواهرهام و مادرم کار کردیم تا زندگی کنیم ‌و من از ۱۳ سالگی هم کار کردم و هم درس خوندم .. تا به آرزوی پدرم که خانم‌مهندس شدن بود برسم 😔😔 تمام مشکلات دنیارو به جون میخریدیم تا خوش باشیم کنار هم ... با تمام سختی ها خواهرم رو فرستادیم خونه بخت و کم کم براش جهیزیه جور کردیم و نوبت رسید به من .. منم عاشق شدم و خوشحال 🖤 .. اما عمر خوشبختی هایم کوتاه بود ...!! نگاه اولمون که توی اون روز شیرین گِره خورد رو یادته ؟ اولین عاشقانه هامون که قول دادیم فقط مرگ جدامون کنه ؟؟ که قول دادیم هرجا میریم باهم بریم ؟ من رو قولم موندم اما تو بدقول شدی ...😢 .. فقط ۴ ماه بود که نامزد کرده بودیم و من تورو توی تصادف لعنتی از دست دادمت 😔😔😢😢 تو رفتی و من بیشتر از قبل تنها شدم .. من غمگینم ... اما تو روحت قرین آرامش باشه الهی ..  دوستان با خوندن امضام اگه دوست داشتید برای شادی روح همسرم و پدرم صلوات بفرستین ‌( همسر عزیزم به ۴ نفر اهدای عضو کردند و قلب مهربونش که پُر از عشق به من بود ،؛ الان توی سینه ی یکی دیگه تپش داره🖤 )   این آخر امضام هم میخوام از تمام دوستای نی نی سایتی تشکر کنم که همه جوره تسکین دردهام بودن و بهم دلداری و دلگرمی میدادن .. توی هر تاپیکی که منو میدیدن ریپلای میکردن و جویای احوالم میشدن .. اون دوستای دیگه ای که تو خصوصی پیام میدادن و دلداری میدادن و .... از همه و همه ممنونم الهی همیشه توی شادی ها پا بزارید و دلتون خوش باشه 🙏 
8

اینستاگرام شامل ک و ن و سینه ی بانوان گرامی وتبلیغاته.مرده شور ببره اینستارو

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
1114
835