2726

من که از اولش تا الان که هفته ۱۱ هستم هر ازگاهی دلم درد میگیره، فقط یکبار تو شش هفته یه لک کوچولو دیدم که دکتر شیاف داد و استراحت کردم، دیگه تکرار نشد، اگه لکه بینی داری برو دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حتما برو دکتر من یه بار تو هفته ۱۰ دلدرد داشتم و قبلش هم یه ترشح خونی  هفته ۱۴ فهمیدم جنینم همون وقتها رشدش متوقف شده .ایندفعه هم تو هفته ۸ لک بینی داشتم به خاطر سابقه سقط ترسیدم زود رفتم که خدارو شکر نی نی هام سالم بودن .نمیخوام نگران بشی هر احتمالیو در نظر بگیرین انشالله بچه سالم و سرحاله .

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
دل دردتون شدید بود؟ برای خونریزی و دل درد شیاف استفاده نکردید؟

اون موقع که سقط شد خیلی کم بود اصلا فکرشو هم نمیکردم بعد با شیاف قطع شد که بعدا معلوم شد الکی محبوسش کردم .

این بارداریم هم مصادف با دومین پریودم بود چون د کل پریودهام بی درد هستن اینم فقط یه گرفتگی خفیف بود با لک قهوه ای که بعدش خون نسبتا روشن شد دکتر سونو کرد و گفت همه چی خوبه سر سومین روز مصرف داروها خوب شدم .

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
داخل هفت هفته، با سونو واژینال تونست ببینه

چقدر عالی

خداروشکر

من آخر هفته ۵ رفتم که فقط کیسه و مایع زرد رو دید.

دیروز باید برای قلب میرفتم که چون لکه دیدم دکترم گفت تا شنبه استراحت کن و شیاف بزن و شنبه بیا. کلی نگرانم

2706