943
44

من که از اولش تا الان که هفته ۱۱ هستم هر ازگاهی دلم درد میگیره، فقط یکبار تو شش هفته یه لک کوچولو دیدم که دکتر شیاف داد و استراحت کردم، دیگه تکرار نشد، اگه لکه بینی داری برو دکتر

عزیزم حتما برو دکتر من یه بار تو هفته ۱۰ دلدرد داشتم و قبلش هم یه ترشح خونی  هفته ۱۴ فهمیدم جنینم همون وقتها رشدش متوقف شده .ایندفعه هم تو هفته ۸ لک بینی داشتم به خاطر سابقه سقط ترسیدم زود رفتم که خدارو شکر نی نی هام سالم بودن .نمیخوام نگران بشی هر احتمالیو در نظر بگیرین انشالله بچه سالم و سرحاله .

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✌bi Kurdî dijîm u bi Kurdî dimrim ✌
899
892
دل دردتون شدید بود؟ برای خونریزی و دل درد شیاف استفاده نکردید؟

اون موقع که سقط شد خیلی کم بود اصلا فکرشو هم نمیکردم بعد با شیاف قطع شد که بعدا معلوم شد الکی محبوسش کردم .

این بارداریم هم مصادف با دومین پریودم بود چون د کل پریودهام بی درد هستن اینم فقط یه گرفتگی خفیف بود با لک قهوه ای که بعدش خون نسبتا روشن شد دکتر سونو کرد و گفت همه چی خوبه سر سومین روز مصرف داروها خوب شدم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داخل هفت هفته، با سونو واژینال تونست ببینه

چقدر عالی

خداروشکر

من آخر هفته ۵ رفتم که فقط کیسه و مایع زرد رو دید.

دیروز باید برای قلب میرفتم که چون لکه دیدم دکترم گفت تا شنبه استراحت کن و شیاف بزن و شنبه بیا. کلی نگرانم

918
اون موقع که سقط شد خیلی کم بود اصلا فکرشو هم نمیکردم بعد با شیاف قطع شد که بعدا معلوم شد الکی محبوسش ...

شما سونوی قلب رفته بودین و همه چیز عادی بوده و بعد در هفته ۱۰ دچار درد و لکه شدید؟یا از تشکیل قلب مطلع نبودید؟

شما سونوی قلب رفته بودین و همه چیز عادی بوده و بعد در هفته ۱۰ دچار درد و لکه شدید؟یا از تشکیل قلب مط ...

هفته ۶ قلبش تشکیل شده بود بعد رشدش تو ۹ هفته متوقف شده بود برای غربالگری که رفتم گفتش متاسفانه رشدش متوقف شده .اصلا به ایناش فکر نکن دو تا تجربه دارم مشابه و عکس هم.برو که خیالت راحت بشه .

راستی علایم داری ؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
936