2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا چرا ؟

واسه وزن جنین که بالا بره

میگن کباب،دلستر،بستنی خوبه بخوری

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
به قبل بارداری باید خورد اونم آقا باید بخوره

اره خب. به و گلابی رو شنیدم باید قبل بارداری مرد بخوره.

ولی بعضیام میگن تو بارداری تاثیر داره.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
واسه وزن جنین که بالا بره میگن کباب،دلستر،بستنی خوبه بخوری

اره اینا رو شنیدم برا وزن گیری جنین خوبه. ولی مشکل من اینه ک وزن خودم خیلی بالا رفته و دکترم واقعا نمیدونه با چ زبونی بهم بگه چیزی نخور.

دلم میخواد میوه هایی ک تاثیر خوب دارن بخورم. ظاهرش ک میدونم ب من و باباش میره. ولی دلم میخواد پوستش خوب باشه.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
اره خب. به و گلابی رو شنیدم باید قبل بارداری مرد بخوره. ولی بعضیام میگن تو بارداری تاثیر داره.

شما بخور عزیزم،ضرر که نداره

سیب سرخ مخصوصا

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

این متن کتاب ریحانه بهشتیه

ماه نهم : بهتر است غذای او کباب باشد . ادویه نخورد . خرما میل کند . برای سلامتی امام زمان (ع) گوسفندی را ذبح کرده از آن بخورد . در نماز ظهر یا عصر سوره والعصر و الذاریات بخواند . در روزهای پنجشنبه سوره حج و در روزهای جمعه سوره فاطر را تلاوت کند . هر روز مقداری را ه برود . به عکس و آینه کمتر نگاه کند . هر روز بر مقداری شیر و خرما سوره دهر بخواند و آن را ناشتا بخورد

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد
اره خب. به و گلابی رو شنیدم باید قبل بارداری مرد بخوره. ولی بعضیام میگن تو بارداری تاثیر داره.

من هم قبل از بارداری به شوهرم دادم خورد هم خودم تو بارداری میخورم

جدا از بحث زیبایی 

میگند برای جنین خوبه. جلوی سقط رو میگیره

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
اره اینا رو شنیدم برا وزن گیری جنین خوبه. ولی مشکل من اینه ک وزن خودم خیلی بالا رفته و دکترم واقعا ن ...

واسه پوستش غذاهاتو با روغن زیتون درست کن البته از دکترت بپرس که مشکلی نباشه

غذای مونده نخور

مامانبزرگا میگفتن خوردن کله پاچه هم بچه رو خوشگل میکنه