2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه اسهال بشه بزار ماه بعد ارد برنج حساسیت زا نیست امامیوه بهتره احتیاط کنی

میتونم با اب مرغ و برنج در حد ارد شده براش سوپ درست کنم؟

مامانم یه بار بهش داده من نبودم😐

2728
میتونم با اب مرغ و برنج در حد ارد شده براش سوپ درست کنم؟ مامانم یه بار بهش داده من نبودم😐

دیگه اره سوپ واینا ک روی کارتشم هست میشه بدی اما اول همه چیزشو کم کم امتحان کن ب مشکلات گوارشی دچارنشه

خدایا شکرت
واقعا ؟ پسر من همینجوریشم شکمش دیر کار میکنه

پوره هویچ ما اینطوریه ک هویچو اب پز میکنیم له ک اینطوری یبوست زاس

یبوست بچت از برنجه.مگه توش کره یا روعن زیتون نمیزنی؟

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2738

حریره بادوم ، فرنی ، لعاب برنج اوایل بده ، بعد هویج خالی که خیلی غذای کاملی نیست اسهال ایجاد میکنه‌ ،یه ران مرغ رو با یه پیاز  بپز بعد یه قاشق برنج بریز توش ، پیازش رو در بیار بعد میکس کن بهش بدن اون هم اول دو سه قاشق، دو سه روز بعد سیب زمینی هم اضافه کن ، دو سه روز بعد هویج اضافه کن ، و تا آخر ماه همین ها رو بده ، از ماه بعد عدس میشه داد، ماهیچه رو شروع میکنی و لوبیا سبز ، تا چند ماه میکس بده بعدا له شده بهش بده

مرغ برا سوپ بچه رو با  پیاز اب پز کنم؟ بد نیست؟

نه چه بدی ! بوی ضحم رو میگیره، ولی خود پیاز رو بنداز بیرون، البته من چند ثانیه مرغ رو تو آب جوش میندازم لرت اون خارج میشه بعد آب رو خالی میکنم دوباره آب میریزم، با یه پیاز درسته که بعدا درش میارم، از اول میکس کنی بچه اشتهاش باز میشه

2706