2726
عنوان

عصبانی شدم....

885 بازدید | 53 پست

من دیشب خیلی از اینکه شوهرم بی خیاله عصبانی شدم  تو خونمون پر سوسک شده  اصلا محل نمی گذاره  خودم رفتم سم خریدم ... الته زنگ زد به سم پاش اومد سم پاشی کرد بعدش با شلنگ انقدر زدنمش تمام جونش سیاه شد... اون اصلا هیچ عکس العملی انجام نداد...کتفشم از جا درآمد که خیلی دردش اومد..... حالا چی کار کنم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با شلنگ شوهرتو زدي؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐

كتفش در رفت؟؟؟؟؟؟

آدرستو بدههه زنگ بزنممممم 

داري نااميد كننده ميشيييا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

جل الخالق

تو با شیلنگ زدیش؟هنگ کردم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706