2737
2734
عنوان

اونایی که ماما خصوصی داشتن

11507 بازدید | 58 پست

ماما واستون چه کارایی کرد؟ معاینه تو بیمارستانم با اون بود؟ بخیه اون زد؟ بچتونو اون گرفت؟ 

مامایی که من رفتم پیشش گفت معاینه با من نیست من کار دکترو نمیتونم واست انجام بدم یا تو کار اونا دخالت کنم فقط کار من اینه کنارت باشمو ماساژت بدمو کمکت کنم یا دستشویی خواستی بری کمکت کنم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی میگی؟ من میگفتم ماما خصوصی بگیرم که هر دفعه یکی نیاد واسه معاینه و خودش انجام بده.. کدوم شهری؟

به من گفت نمیزارم آموزشی بیاد تو اتاقت. گ ر گ ا ن. 

2738

ببین حواست باشه بخیه رو دکترت باید بزنه من  رفتم خصوصی بلد نبودم عوضی داد ماما زد بعدا فهمیدم خودش باید میزد .چقدرم دردسر شد برام بخیه هام 

مامای کودن 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

عزیزم 2 نوع ماما داریم.مامای خصوصی ک کارهاش همینه ک گفتین

مامای شخصی ک میتونه معاینه کنه و بچه رو بگیره و بخیه بزنه ک هزینش بیشتره.

اما از من ب شما نصیحت خواهرانه ک اگه طبیعی بودین حتما ماما بگیرین مخصوصا تو بیمارستان دولتی.تو اون لحظه ها خییییلی وجودش از نظر روحی بهتون کمک میکنه.اون لحظه ها حتی دشویی رفتنم سخته برات خیلی خوبه کنارت باشه و ماساژ بده ودشویی ببره .البته مامای من معاینم میکرد یواشکی😁😁😁😁  .باز اطلاعاتی خواستی درخدمتم به عنوان کسی ک ماما خصوصی داشت.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

وقتی ماما  خثوصی میگیریم یعنی کس دیگه نباید دست بندازه او بدن معاینه. کمک کردن ماساژ همه چی باید با ماما باشه به دنیا اوردن با دکتر

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
اره دقیقا همین کارارو میکنه وقتی دهانه رحمت کامالا باز شد دکتررو صدا میزنه 

من دفعه اولم اصلا موقع زایمان دکتر بالا سرم نبود همشون آموزشی بودنو بخیه زدن و بچه رو گرفتن

من هر وقت شب رفتم بیمارستان دکتر نبود ماما ها بودن کاراموزا. یکی بیاد رایمان کنه. دکتر کجاست که بخیه بزنه ماماها میزنن بیشتر بخیه رو 

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
وقتی ماما  خثوصی میگیریم یعنی کس دیگه نباید دست بندازه او بدن معاینه. کمک کردن ماساژ همه چی بای ...

عزیزم تو کلاسای بارداری ب ما تاکید کردن ک ماما خصوصی حق معاینه و بچه گرفتن و بخیه رو نداره.فقط کارهایی ک استارتر گف انجام میده.اما همین مامارو اگه به عنوان ماما شخصی بگیری حق معاینه و بخیه و...رو میدن بهش.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2706