2737
2734
عنوان

انتقال تجربه براي موفقيت در ivf (آي وي اف)

| مشاهده متن کامل بحث + 355320 بازدید | 1511 پست
سلام عزیزم خدا بچه هاتو نگه داره برات من تو پروسه میکرو هستم پانکچر شدم دو ماه قبل  روز دوم ...

سلام ممنون انشاءالله به زودي واسه شما و همه كسايي كه آرزوشو دارن🙏

من اگر اشتباه نكنم روز ١٧ پريودم انتقال دادن

خدارو شكر صدهزار بار

از هر چيزي مهمتر واسه موفقيت توو پروسه آي وي اف و بارداري،اينه كه واقعا از ته دل مطمئن باشي اين آخرين راه جواب ميده و واقعا همه چي رو بسپرين دست خدا و آروم باشين

شاد باشين زياد بخندين

لحطه اي كه دارن انتقال ميدن به خاطرات خوش زندگيتون فكركنين چون اصلا درد نداره و فقط چندثانيه طول ميكشه

خدارو شكر صدهزار بار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر انشالله به سلامت دنیا بیاد . منم اگر این کیست لعنتی ام از بین بره نوبت میکرو دارم😐

قرص جلوگيري ميخوري واسه كيست؟ 

انشاظالله به زودي

قوي باش و صبور و مطمئن

همه ما باااايد به آرزوهامون برسيم و ميرسيم فقط بايد به اين ايمان داشته باشيم كه خدايي كه پيشش آرزو ميكنيم فقط منتظره ما ازش بخوايم تا جوابمونو بده

خدارو شكر صدهزار بار
2728
قرص جلوگيري ميخوري واسه كيست؟  انشاظالله به زودي قوي باش و صبور و مطمئن همه ما باااايد به آر ...

نه قرص نمیتونم بخورم آمپول زدم که پریود نشم 

به خدا خیلی خسته شدم پتج ساله همش منتظرم همه چی رو به راه شه

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
نه قرص نمیتونم بخورم آمپول زدم که پریود نشم  به خدا خیلی خسته شدم پتج ساله همش منتظرم همه چی ر ...

من بعد زايمان كيست دراوردم خونريزيم بند نميومد

دكتر قرص جلوگيري داد هم خونريزيم تموم شد هم كيستم از بين رفت

خدارو شكر صدهزار بار

سلام به همگی من یه بار آی وی اف نااموفق داشتم الان دوباره ششم انتقال دارم همه کارم کردم هم ورزش هم دوسین خوردم گرمی تا دلتون بخواد خوردم گوشت فقط گوسفندی موقع پریودی هم کاچیبا روغن محلی کلی هم مغز آسیاب کردم باهم خوردم چهل شب با روغن سیاهدونه شکممو ماساژ دادم از امروزم میخوام نشاسته و به و  آووکادو بخورم از کیفیت رحمم خداروشکر دکتر طی ویزیت آخر خیلی راضی بود هم شکل سه بعدی هم ضخامت که ۹/۵ بود فقط مشکل اینحاسکه کیفیت جنین هام خیلی عالی نیستن و قراره هچینگ هم بشن نمیدونم این سری موفق میشم یا نه؟ 

سلام به همگی من یه بار آی وی اف نااموفق داشتم الان دوباره ششم انتقال دارم همه کارم کردم هم ورزش هم د ...

ايشالا حتما  مثبت ميشه ايشالا

همون نشاسته خيلي مهمه بعد از انتقالتم بخور عاليه

خدارو شكر صدهزار بار
2738
2706