2737
2734

من دچار لکه بینی بین دو قاعدگی شدم.

لکه ها قهوه ای هستند.

علتش چی می تونه باشه؟و چیکار کنم تا رفع بشه

لایک نکنین. سپاس.....

علتهاش مختلفه

کیست

عفونت

سرد بودن رحم

اختلال هورمونی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بهتر ی سنو بشید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون. درمانش چطوریه.خودش رفع میشه یا باید برم دکتر

قطعا باید برید دکتر ولی بنظرم صبر کنید این ماه رو اگه بازم اینطور شد برید دکتر چون بعضی وقتا استرس و غیره سیستم بدن رو بهم میریزه و ممکنه همون یبار باشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

اگه گاهیه یعنی ورزش شدید کردی یا حرکت شدیدی انجام دادی یا سنگینی بلند کردی یا زیاد پیاده روی کردی درکل اگه این دلایلو داشتی مشکلی نیست منم همینطوری بودم خداروشکر الان خوبم رفتم پیش دکتر برام قرص نوشت به نظرم دلیلش اینه بدن ضعیفه

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
2738