2737
2734

خانوما این دوستمون لطف کردند این تاپیک رو برای من زدند.

الان دو هفته هست اسنترا میخورم شبا خوابم نمیبره وسواسم بیشتر شده ایا طبیعیه یا باید قطعش کنم؟؟؟ هر ثانیه وسواس دارم.

انسانم آرزوست
خانوما این دوستمون لطف کردند این تاپیک رو برای من زدند. الان دو هفته هست اسنترا میخورم شبا خوا ...

سلام مادر من مصرف میکنن. خوب قرص اعصابه دیگه طبیعیه که تو بدن یه تغییراتی ایجاد کنه بهتره با پزشکتون مشورت کنید

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام مادر من مصرف میکنن. خوب قرص اعصابه دیگه طبیعیه که تو بدن یه تغییراتی ایجاد کنه بهتره با پزشکتون ...

دکتر میگه حالت بده طبیعیه ولی الان 2 هفته شده هی میگه ادامه بده. اخه هر قرصی هم باشه تا الان باید یه ذره اثر رو گذاشته باشه. ولی بدترم کرده. خواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره.

انسانم آرزوست
2728

وسواس به چی داری ؟؟؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

معمولا تا ۲۰ روز یک ماه حالت بدتر میشه یا بدن باهاش هماهنگ بشه ...

چه وقت از روز میخوری

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
وسواس به چی داری ؟؟؟

من لحظه به لحظه هر ثانیه که تو خونه باشم استرس دارم. هر لحظه ترس شنیدن صدای در رو دارم. گوشامو تیز میکنم کی صدای در میاد و دلهره شدید میگیرم. الان 2 ماهه شبیه مرده ها این مدلی دارم زندگی میکنم. حتی شاگرد خصوصی میاد اینقدر استرسشو دارم که رو کارم تاثیر گذاشته. نه میفهمم کی شب شده نه میفهمم کی روزه

انسانم آرزوست
معمولا تا ۲۰ روز یک ماه حالت بدتر میشه یا بدن باهاش هماهنگ بشه ... چه وقت از روز میخوری

من مدتیه به صدای باز و بسته شدن درهای ورودی اپارتمان ها حساس شدم طوری که صداش عصبیم میکنه. توی حال نمیشینم میرم تو اتاق میشینم که این صدا نیاد. فوبیای نشستن تو حال رو پیدا کردم چون اگر تو حال بشینم یه دفعه دچار اضطراب شدید میشم. برای همین تو طول روز یه دقیقه هم تو حال نمیشینم.  بعد کل روز انتظار میکشم کی صدا بیاد و اضطراب اومدن صدا رو دارم ساعتها. 

الان دو هفته هست آسنترا میخورم. حالمو بدتر کرده. به نظرتون طبیعیه اوایل مصرف آسنترا حالت بدتر شه. بیشتر شده این وسواسم. 

یا قطعش کنم؟

انسانم آرزوست
2738

در کنار دارو حتما باید رواندرمانی هم بشید عزیزم ،حتما پیش یه مشاور روانشناس هم باید تا رفتار درمانی بشید دارو به تنهایی برای مشکل شما موثر نیست ....

در ضمن اوایل مصرف آسنترا حال بیمار بدتر میشه عزیزم 

من مدتیه به صدای باز و بسته شدن درهای ورودی اپارتمان ها حساس شدم طوری که صداش عصبیم میکنه. ت ...

عزیزم برا وسواس فکری باید فلوکسیتین بخوری

مادر بودن یعنی روحت خارج از بدنت زندگی میکنه..........
در کنار دارو حتما باید رواندرمانی هم بشید عزیزم ،حتما پیش یه مشاور روانشناس هم باید تا رفتار درمانی ...

درسته رواندرمانگر خوب متاسفانه پیدا نکردم. من شهرستانم. دنبالشم. پس من دو هفته دیگه صبر میکنم اگر این حالتا ادامه داشت یعنی دارو بهم نمیسازه. چون تا اون موقع 1 ماه میشه.

انسانم آرزوست
خانوما این دوستمون لطف کردند این تاپیک رو برای من زدند. الان دو هفته هست اسنترا میخورم شبا خوا ...

بعد یک هفته ی دیگه بهتر میشه

بی خوابی از همین قرص هست 

قطع نکن 

صبحها بخور

😁
درسته رواندرمانگر خوب متاسفانه پیدا نکردم. من شهرستانم. دنبالشم. پس من دو هفته دیگه صبر میکنم اگر ای ...

بازم با دکتر مشورت کنید بعد از دو هفته وازش راهکار عملی هم بخواهید

عزیزم کاشکی بتونیوسواس فکریتو بدون قرصو دارو درمان کنی چون همه قرصای عوارض دارن میان یه جا رو خوب کنن یه جا دیگه رو داغون میکنن

من خواهر شوهرم و شوهرش این قرص و میخورن

شوهرش وقتی میخوره خیلی اروم و ریلکسه اما خواهر شوهرم هم خیلی خوابش میگیره که خوب از عوارضشه اما اون اصلا اروم نمیشه خودش میگفت همش دلسوزه میگیرمو هی میشینه گریه میکنه 

منظورم اینه هر قرصی یه وقت میبینی به یکی میسازه به یکی نه

امیدوارم بتونی بدون دارو خودتو درمان کنی 

2706