2726
عنوان

کی روانشناسی بلده!!!

295 بازدید | 75 پست

من خیلی ب گذشتم فکر میکنم ی کارایی گذشته کردم ک البته توبه کردم اما همش ب اون روزا فکر میکنن روانمو بهم ریخته دیگه تو خونه حوصله حرف زدن ندارم مخصوصا با ماما بابام دست خودمم نیس باهام حرف بزنن یا جواب کوتاه میگم یا باسر جواب میدم همش احساس میکنم مریضی خاصی دارم احساس میکنم تو زندگی هدفی ندارم احساس میکنم خداهم منو فراموش کرده ایا من افسردگی دارم!!!

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

بله افسردگی داری و وسواس فکری 

برو دکتر بهت احتمالا آسنترا بده یه دوره بخوری حالت بهتر میشه 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اگر حس می کنی هدف نداری پس برای خودت یک هدف بزرگ معین کن و بد برای رسیدن به اون هدف   هدف های کوچک تر معین کن هر دفعه که به این هدف کوچکا برسی انگیزت برای اون هدف بزرگه بیشتر می شه گذشته را هم فراموش کن وسعی کن تکرارش نکنی 

تو هر سن وسالی که هستی همیشه کارهایی را انجام بده که حالتو بهتر میکنه  
بله افسردگی داری و وسواس فکری  برو دکتر بهت احتمالا آسنترا بده یه دوره بخوری حالت بهتر میشه&nb ...

نمیخام قرص بخورم دوست ندارم تو سن کم بگن ک مریضم

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
گناهی که بخاطرش توبه کردی رو خدا از نامه عملت پاک میکنه  اصلا بهشون فکر نکن

من فراموش کردم اما احساس میکنم خدا فراموش نکرده چون کمکم نمیکنه

خودتو با ی کاری یا ی هنری چیزی سرگرم کن

کلاس میرم اما بی فایده هست 

برو دکتر... اینجا دنبال حال خوب نگرد...

مشکل من اینکه ک نمیخام دکتر برمم 

عزیزم اگر حس می کنی هدف نداری پس برای خودت یک هدف بزرگ معین کن و بد برای رسیدن به اون هدف   هدف ...

خب مثلا چ هدفی هرچی فکر میکنم هدفی ندارم

من فراموش کردم اما احساس میکنم خدا فراموش نکرده چون کمکم نمیکنه

خدایی که این همه راه توبه برای بنده هاش قرار داده هیچوقت توبه بنده شو رد نمیکنه

خدا که نعوذ بالله مثل ما کینه ای نیست که فراموش نکنه 

خدا میگه از ته دلت پشیمون باشی می بخشم همه بدی هاتم به خوبی تبدیل میکنم

خدایی که میگه از مادر برای بنده ش مهربون تره 

شما به مهر و محبت مادرت لحظه ای شک میکنی؟ 

تصور کن خدایی که از مادر مهربان تره برای بنده ش چطوره

باید به خدا ایمان داشت که همه اینارو باور کرد

اگه خدا خواسته ای از شما رو اجابت نمیکنه بدونید به صلاح نیست ، بذار به پای امتحان الهی و تلاش کن ازش سربلند بیرون بیای، بذار به پای اینکه خدا دوس داره صدای بنده هایی که دوسشون داره رو مرتب بشنوه 

... 🌱
2706