2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من پدربزرگم و برادراش سرطان پروستات داشتن. مطمئنین تشخیص درسته؟ همونطور که گفتی تو سن بالا میگیرن.

دکتر خوب هم اگه خواستی تو بیمارستان صارم دکتر هاشمی هست. هم با اخلاقه و هم باسواد. دولتی هم کار میکنه. مریض ما رو که نجات داد. ان شالا مریض شما هم خوب بشن.

دکتر سید امین میرصادقی

یه تحقیق در موردش بکن

بسیار دکتر با سواد و سطح بالاییه

از المان اومده

جراح برتر ارولوژیه اروپاست

یه سر بهش بزن

بهش میگن پنجه طلای ارولوژی ایران

مطباش خیلی شلوغه ولی باید تحمل کنی

تا ۱ شبم میشینه مطب و مریض میبینه

مطبشم تو سعادت آباد

اینم تلفنش

اگه نوبت ندادن منشیاش بگو موردم اورژانسیه بهت نوبت میدن

۰۲۱۲۸۴۲۱۴۴۱

ان شاالله که اشتباه شده چون این بیماری به ندرت تو جوانان دیده میشه و بیشتر برای افراد بالای 50 ساله ولی گلم میتونی با مطالعه مقاله زیر اطلاعات جامع و کاملی رو در مورد این بیماری به دست بیاری 

https://salamatweb.ir/prostate-cancer-causes-preventing-prostate-cancer/

در حالت کلی برخی از عوامل سبب پیدایش سرطان پروستات می شوند:

افزایش سن در مردان، خطر ابتلا آن ها به این سرطان  را افزایش می دهد.

• نژاد

بر اساس آمار، مردانی که دارای رنگ پوست سیاه و تیره هستند بیشتر از مردان سفید پوست در معرض ابتلا به این سرطان بوده و به احتمال زیاد سرطان در این افراد حالت تهاجمی خواهد داشت.

• سابقه خانوادگی

اگر مردان خانواده شما، مبتلا به سرطان پروستات بودند، خطر ابتلای شما به این سرطان افزایش می یابد.

• وزن

اضافه وزن و چاقی در مردان خطر ابتلا به این سرطان را افزایش می دهد، همچنین درمان سرطان پروستات در مردانی که دچار چاقی هستند به مراتب مشکل تر از افراد عادی است.

2714

سلام دوست عزیز.امیدوارم حات خوب باشه. در رابطه با پروستات و بیماری های مربوط به اون مثل سرطان پروستات و بزرگ شدن پروستات من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که در این رابطه کلی مقاله علمی و جامع در خودش داره. توصیه میکنم بهش سربزنید و مطالبشو بخونید. ادرس سایتشونم https://www.drvahabaghai.com/ اینه.

همچنین این مرکز یکی از قدیمی و با سابقه ها در رابطه با انجام انواع سونوگرافی، ماموموگرافی، رادیولوژی و نمونه برداری هست و همینطور کلینکشون  در خیابان ولیعصر  قرار داره. ادرس دقیق و راه های ارتباطی با این مرکزم براتون میزارم.

آدرس: خ ولی عصر- روبه روی ضلع شمالی پارک ساعی- نبش کوچه امینی-پلاک 2374

ایمیل: info@drvahabaghai.com

تلفن:88777907 - 88788603 - 88676455

فکس: 88788603

من دکتر هادی مولانارو برای درمان سرطان پروستات می شناسم و خیلی دکتر خوبی هستن مرکز سرطان ایران هم ...

سلام عزیزم بله دکتر هادی مولانا برادر شوهر منو نجات داد الان حالش خوب خوبه اتفاقا اونم کم سن بود که گرفت حدود 40 سالش بود

بابام داشت ولی عفونت شدیدوبزرگ شدن هم‌بود شایدبعدها سرطانی شد نمیدونم محل نمیزاشت عملم نمیکرد 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
تقریبا آشنایان ولی فقط۲۸سللشه .درصورتی که تو نت دیدم برای ۵۰به بالاست

عزیزم اصلا نترسید پدر شوهرم بدخیم گرفته بود دکتر گفت ۵۰ به ۵۰ هست زنده موندنش

۸ساعت اتاق عمل بود خداروشکر کاملا سالمه از پارسال

بگو گوجه زیاد بخورن برای پروستات عالیه 

راستی نوره سنتی هم میتونن جای ممنوعه استفاده کنن شنیدم خیلیا نتیجه گرفتن

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤