2737
2734
عنوان

به نظر شما من ادم نرمالي نيستم؟

480 بازدید | 33 پست

من با خانواده همسرم تو يه ساختمون هستيم از طرفي همسر من تك پسره و دوتا خواهر هم داره كه يكيش ازدواج كرده يكيش تو خونه هست منم كه تك عروسم خدايي تا تونستيم بهشون احترام گذاشتم و توقعي هم نداشتم ازشون خلاصه امشب همسرم اومد خونه موقع شام گفت اره پدرم رفته محضر سهم أرث هر سه نفرمون رو به يه اندازه تعيين كرده و نامه محضر رو داده به يه ريش سفيد و اون اومده به من گفته اما بابام چيزي به من نگفته منم در كمال خونسردي گفتم دم بابات گرم كه اين كارو كرده حالا به تو نگفته كه ناراحت نشي حالا اقا ميگه تو زن نرمالي نيستي چرا مثل من ناراحت نشدي🤔🤔🤔راست ميگه؟بايد ناراحت بشم🙄🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پدر شوهر یکی از دوستهای من این کار را کرد. همسر دوستم ناراحت نشد از اینکه سهم الارث مساوی گرفته با خواهرش. ولی دوستم خیلی ناراحته از این قضیه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
بگو عزیزم تو نرمال نیستی که به خواهر هم خونت رحم نمیکنی و فکر میکنی سهمت از اموال پدرت باید بیش ...

اخه خواهرش خيلي بدي در حق پدرش كرده پدره هم اين دختره رو عاق كرده بوده حالا ميگه چرا من تمام جوونيم رو پاي پدرم ريختم حالا داره بهم نارو ميزنه يك عمر گفت تو اينجا زندگي ميكني اين خونه مال تو و بچهاته حالا داره به همه يك جور سهم ميده منم گفتم والا باباي منم اينكارو ميكرد داداشم ناراحت ميشد اما خوب مالشه حق داره

2706