2726

به من دکترم امگا ۳ داده حالا من چند روز بود داشتم میخوردم امروز روشو نگا کردم دیدم دوزش ۱۰۰۰ میگم نکنه ضرر داشته باشه نکنه داروخانه اشتباهی داده باشه 

آخه قرص کلسیم تو بارداری نباید دوزش بابا باشه میگم نکنه اینم اونطوری؟ ؟؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

من دارم استفاده میکنم 

دکتر از چه ماهی بهتون داده؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوردم

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘
2728

داروخونہ ھیچوقت اشتباہ نمیکنہ دارو با دقت میدن......دوما کلسیم و امگا چ ربطی بھم داارن؟

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘

قرصای من که انقدر بزرگن تو گلوم گیر میکنن!

خیلی بزرگن 😟😟😟

برای شما هم از این بزرگاس؟!😥

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
امگا 3 و کلسیم ربطشون چیه به هم ؟متوجه نشدم !

عزیزم نگفتم ربطی بهم دارن میگم قرص کلسیم D نباید دوزش دور تو بارداری بالا باشه 

نکنه امگا ۳ ام مثل اونه 

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
من دارم استفاده میکنم  دکتر از چه ماهی بهتون داده؟

از همین ماه داده ماه هشتم

من هفته ای دوبار میخوردم. خیلی ام خوبه. سر بچه اولم نخوردم نافش ده روزگی افتاد اونم به زحمت . ولی سر این بچه م دکترم ماه های آخر بهم داده بود ، ناف این پسرم پنج روزگی خودش افتاد بدون هیچ زحمتی. فکر کنم به خاطر همون امگا ۳ بود که زخم زودتر خوب شد

هر روز میخوری؟ من دوزش رو نمیدونم ولی هفته ای دوبار میخورم

برا من گفته یک روز در میون

2706