2733
2734

سلام من ۴ روز پیش از بتای معمولی دادم بتام بالای ۱۰۰بود ساکم دیده نشد دکتر گفت ۳ روز دیگه تیتر بده که بعد ۳ روز شد ۳۰۷.۵ باز گفت عدد کمه امکان سقط هست یه روزم لک قهوهای داشتم البته بعد سونوی واژینال اینجوری شدم الان لک ندارم خدارو شکر خیلی نگرانم دکتر گفت دوباره شنبه از تیترو تکرار کن اگه بالا نره سقط میشه کمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند روز از موعدت گذشته؟؟...اگ  بتا زیر هزار باشه سونو چیزی نشون نمیده

من ۵روز عقب انداختم بعد پری شدم اونم ۵ روز ولی بعد دوروز پاک شدن بیبیچک مثبت شد ۳ روز بعد از دادم مثبت شد

2738

نگرانی بدتر باعث سقط میشع توکل ب خدا استراحت کن تا باز بتا بدی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

نگران نباش عزیزم اصلا سونو نرو خیلی بده حتما جنینت پسره ولقاحت دیر بوده و همین که سه روز بعد عدد رفته بالا درسته هردوروز باید دوبرابر بشه استراحت مطلق باش به خودت خیلی برس تا بچه جون بگیره من این شرایطو داشتم ولی..

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
من ۵روز عقب انداختم بعد پری شدم اونم ۵ روز ولی بعد دوروز پاک شدن بیبیچک مثبت شد ۳ روز بعد از دادم مث ...

چه عجیب 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
نگران نباش عزیزم اصلا سونو نرو خیلی بده حتما جنینت پسره ولقاحت دیر بوده و همین که سه روز بعد عدد رفت ...

خیلی ممنون aramجان واقعا ارومم کردی خدا ازدهنت بشنوه اخه بارداری اولمه هیچ تجربه ایم ندارم خیلیم دلم نینی میخواد بعد ۴ ماه شد

2706