2726

ویتامین خاصی بهشون می دین؟ اشتهاشون خوبه؟ من خودم به پسرم زینک می دم که روی اشتهاش تاثیر داره ولی بعد یک مدتی تاثیرش کم می شه و قطع می کنم مولتی ویتامین می دم. هفته ای یکبارم قطره ویتامین دی می دم . می شه بگین دکتر به شما چی داده و راضی بودین یا نه. برای قد کشیدنشون چی خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زینک پلاس میدادم تموم شد الان شربت سندروس آهن میدم،زینک پلاس و دکتر گفت یه دوره بده یه دوره نده،چون بلوغ زودرس میاره

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐

من شربت کلسیم کورال سیترات میدم برای رشد قدش هم عالیه.قد مسرم کم بود با این شربت جبران شد

به علاوه ی هفته ای ۱ سی سی ویتامین د

آهن و ویتامین دیگع نمیدم چون آزمایشش اوکی بود

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

شربت کیندر میدم.ی دوره کلسیم وویتامین د دادم..ی دوره زینک..ولی اکثرا مولتی کیندر میدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

خانمایی که زینک میرین طبق تجویز پزشک و بعد از اینکه بجه آزمایش داد و کمبود زینک داشت میدین ؟

من خواستم برای پسرم بگیرم دکتر گفت بدون آزمایش براش نمینویسم مصرف خودسرانه اش مضره

پسرم بی اشتهاس ولی دکترش میگه وزنش نرمالِ احتیاج نداره

۳ سال و نیمشه وزن ۱۵ قد ۱۰۲

قد و وزن و سن بچه هاتون رو بگین لطفا

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
خانمایی که زینک میرین طبق تجویز پزشک و بعد از اینکه بجه آزمایش داد و کمبود زینک داشت میدین ؟ من خوا ...

برای من قبلا تجویز کرده بود بعد که خیلی بی اشتها می شه من دوباره می گیرم براش تنها چیزیه که روی اشتهاش تاثیر داره

2706