2726
بله.ازمون دادم.هر ازمونی که از رشتم میخواستن شرکت میکردم.بلاخره تو اخری قبول شدم.البته در حد کنکور د ...

چه خوب موفق باشید

منم فارغ التحصیل مدیریت بازرگانیم ولی چرا نمیبینم استخدامی داشته باشه😞

یه معده گرسنه،یه کیف پول خالی،و یه قلبِ شکسته        باارزش ترین درس ها رو توی زندگی بهت میدن!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب موفق باشید منم فارغ التحصیل مدیریت بازرگانیم ولی چرا نمیبینم استخدامی داشته باشه😞

من ۹۱فارغ التحصیل شدم.دادگستری و تامین اجتماعی و اموزش و پرورش و استانداری و بانک توسعه و تعاون و مسکن و سپه و اداره مالیات و....استخدامی زدن.منم تو  همشون شرکت کردم.بیشتدشونم فقط یک نفر لازم داشتن.نباید امیدتو از دست بدی باید مدام تلاش کنی تا به هدف برسی عزیزم

2728

سلام. من امسال کنکور دادم و دانشگاه ازاد این رشترو قبول شدم.می خواستم ببینم اکه تلاش و پشت کار تو این رشته باشی در امدی وساوی با پزشکی داره یا نه.هنوز سر در گمم که دوباره بخونم یا نه

تو گروه مدیریت جز رشته های تاپ و عالی هستش میشه بگی کدوم دانشگاهه و رشته ی کارشناسیشون چیه&nb ...

سلام عزیزم . وقتتون بخیر. امکانش هست چندتا سوال راجع به این رشته بپرسم ازتون؟

سلام دوستان من با دیپلم ریاضی معدل ۱۹ و کارشناسی عمران با معدل ۱۶ میخوام ارشد مدیریت گرایش مالی بخونم بنظرتون میتونم از پس درساش بربیام .چون یه سریا گفتن خیلی برات راحته بعضیام میگن رشته سختیه

چه خوب موفق باشید منم فارغ التحصیل مدیریت بازرگانیم ولی چرا نمیبینم استخدامی داشته باشه😞

عزیزم الان فیلتره اینستا ولی اگه تونستی بری داخلش بزن استخدام آنلاین تهران  کلی آگهی دارن اونجا من مربوط به رشته شما آگهی خیلی دیدم

من مدیریت مالی خوندم الانم استخدامم.استخدامی دولتی  براش زیاد میاد.اگه هم تو شهر بزرگ زندگی میک ...

سلام خوبین؟

منم مدیریت مالی هستم

میتونم بپرسم تو چه ارگانی استخدامین و معدلتون چند بوده؟

سلام خوبین؟ منم مدیریت مالی هستم میتونم بپرسم تو چه ارگانی استخدامین و معدلتون چند بوده؟

سلام روزتون بخیر برای رشته مدیریت مالی کار هست؟ منم میخوام این رشته رو انتخاب کنم

2706