2726
عنوان

بیاییدواسه بچه هاغذاپیشنهاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 20 پست
من پسرم 4 سال 5 ماهشه  13 کیلو هس  بچه شما چند کیلو هس؟

4 سال و 4 ماهشه فکرکنم اینم 13 باشه تازه وزن نکردم وزنش میکنم اعصابم خورد میشه ولی قدش بلنده لاغرترم نشون میده

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنگ کلیه اذیتش میکنه؟ چطوری باید درمان بشه؟ پسر منم مشکوک به سنگ کلیه اس😞

گهگاه میگفت دلم دردمیکنه بردم دکتر ازمایش گرفت گفت تو ادرارش خون هست بردم سونوگرافی دوتا سنگ سه میل تو یه کلیه ش بود تحت نظر متخصص کلیه س وای درست وحسابی دارو نمیخوره تاحالا که دفع نشده الان فکرکنم یک سال وخورده ایه میدونیم یه وقتا میگه دلم دردمیکنه ولی چون توخود کلیه شه تو مجاری ادرار نیس اونجوری شدید درد نگرفته دکترگفت هروقت دردش گرفت سریع برسونید بیمارستان

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2728
سنگ کلیه اذیتش میکنه؟ چطوری باید درمان بشه؟ پسر منم مشکوک به سنگ کلیه اس😞

ازمایش بردید؟ایشالا که چیزی نباشه