2703
2553

سرم زده ولی هنوز درد داره😢

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دفع سنگ کلیه مردا خیلی سخته

وای اره بنده خدا 😔

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
اسفند دم کن نصف استکان بده بخوره بیشتر ندیااااا 

چقدر اسفند بریزم ؟

2714

تو نت سرچ کن، هندونه و مایعات خوبه، و ترب سیاه 

ان شاالله زود خوبشن

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
تو نت سرچ کن، هندونه و مایعات خوبه، و ترب سیاه  ان شاالله زود خوبشن

ممنون

به اندازه یه گوجه کوچیک

ممنون

وای اره بنده خدا 😔

از دوستام سنگ خوشه ای داش 

گف20 هسته خرما با3 لیوان اب بذارید بجوشه ك ب 1 لیوان برسه 

روزی7/8 بار بخورن كلا دفع شده بود

من خوردم خوشمزس رنگشم مث چائیه 

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
2706