2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

التماس دعا ❤️💐

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️

*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

به خصوص صدای اذان صبح برام یک چیز دیگه اس

وقتی توی سکوت مطلق شب و خواب یهویی چشمم را باز می کنم مثل یک ندای آسمانی صدای اذان صبح را می شنوم احساس می کنم خدا بنده های خاصش را تو دل شب صدا میزنه

به قول امروزی ها شبیه یک مهمونی لاکچری با مهمون های vip هست☺

یعنی بنده های عزیزم که عبادت و هم نشینی با من را به استراحت و خواب ترجیح دادید تشریف بیارید *ضیافت رزق و روزی *🌹🌹🌹🌹

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
به خصوص صدای اذان صبح برام یک چیز دیگه اس وقتی توی سکوت مطلق شب و خواب یهویی چشمم را باز می کنم مثل ...

آره دقیقا منم کلا اذان و نماز صبحو خیلی دوس دارم حس و حال خوبی داره

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40