2733
2734

سلام پسرم تازه چهارماهش کامل شدهـ..

میخوام بدونم بچه های این سنی تون شبا میخوابن؟!

چندساعت؟‌واینکه با برنامه بهش شیر میدید؟!چندساعت یک بار؟

ممنون میشم جواب بدید🙏

عزیزم گاهی میخوابه گاهی تا صبح بیداره شیرم هر وقت گشنه بشه میدم که همون ۲  یا۳ ساعت خودش بیدار میشه .

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم گاهی میخوابه گاهی تا صبح بیداره شیرم هر وقت گشنه بشه میدم که همون ۲  یا۳ ساعت خودش بیدار ...

پسر منم همینطوره.ولی بیشتر وقتا بین ساعت پنج صبح تا نه رو میخوابه.

دکتر گفت سه ساعت یک بار بدی،یا خودش هرسه ساعت تقاضای شیر داره؟

الان دیگه هر وقت بخواد ک معمولا سه ساعت یه باره شبم یک و دو میخوابه اگه خدا بخواد تا هشت و نه پامیشه شیر دوباره تا یازده دوازده بعدشم تا شب شاید دو ساعت بخوابه 

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2738
منم از اول تولدش هیچ وقت برا شیر بیدارش نکردم.خب چندساعت میخوابید؟چقد چقد بیدار میشد؟

من تا شش ماهگیش قبل خواب نود تا شیر خشک میدادم یه بار بیدار میشد گاهی هم بیدار نمیشد اما امان از یک سال و نیمگی پدرمو جوری دراورد که گرفتمش از شیر

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم
پسر منم همینطوره.ولی بیشتر وقتا بین ساعت پنج صبح تا نه رو میخوابه. دکتر گفت سه ساعت یک بار بدی،یا خ ...

نه خودش .اره بچه ها با هم فرق میکنن احتمالا الان دیگه غلت زدناشم شروع شده.مال منکه غلت میزنه.فقط یه بار ۱۲ ساعت پشت سر هم خوابید که خودم به زور شیر گذاشتم دهنش اینم بگم دخترم شیر خشکیه😔😔

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
تازه رفته تو پنج ماه ن خواب روزش داره کمتر و کمتر میشه 

پس احتمالا به خاطر همینه،پسر من بعدازظهر و سرشب زیاد میخوابهـ..هرکاری میکنم بیدار نمیمونه..حالا باید ی کاری کنم که خواب روزش کم بشه،شبا بخوابهـ

ممنون از راهنمایی

2706