2733
2734
عنوان

سفیدی دست و پا

241 بازدید | 14 پست

سلام مامانای عزیز! راجع به مشکلی که همیشه  آزارم میده ازتون راهنمایی میخام من ۲۷ سالمه و پوستم تقریبا روشنه منتها مشکلی که دارم دستا و پا‌هام از مچ به پایین تیره هستن و حقیقتش تو مهمونیا خجالت میکشم و مجبورم همیشه جوراب پام کنم یا موقع عکسبرداری همیشه باید مواظب باشم دستام زیاد تو عکس نباشن! لطفا اگه کسی راهی بلده که سریع جواب بده بهم بگه دعاگوش میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک میکنم ژنتیکی هستش....من همه میپرسن دستات چقد سفیده چه کرمی میزنی...در صورتی ظرفم میشورم دستکش نمیپوشم...عکس دستمم تو تایپک دیشبم هس

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2731
2738

]اره من استفاده کردم خیلی خوب بودالبته من توافتاب دستوپاهام سوخته بودکامل سفیدش کرد]

زینب جان روزی چند بار استفاده میکردی؟؟؟ باهاش ضدآفتاب هم میزدی؟؟؟ چقد طول کشید تا دستات سفید شد؟؟؟ اینی که میگین پماده یا کرم؟؟؟

اره من استفاده کردم خیلی خوب بودالبته من توافتاب دستوپاهام سوخته بودکامل سفیدش کرد

پماده؟

چی هس؟

خدایـــــــــا شکــــــــرت که زندگیــــــــمون داره اونجوری که میخاستیــم پیــش میـــــره    
2706