2726
سلام.
من الان هفته20ام. هفته 13 طول سرویکسم 24 بود که سرکلاژ شدم. بعد 5 هفته که برا معاینه رفتم طول سرویکس شده 16.
الانم استراحت مطلقم، اما بازم دکتر احتمال زایمان زودرس داده.
کسی بوده که مشکل من رو داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ده روز دیگه سرکلاژ دارم. میشه بپرسم هزینه عمل چقدر شد؟ بیهوشی عمومی داره؟ بعدش لکه بینی؟ درد؟ میشهتوضیح بدین لطفا؟
عزیزم من یکی از دوستامون دو قلو داشت و اونم مثل شما احتمال زایمان زودرس داشت و لکه بینی شدید داشت تازه جفتشم سررهی بود خلاصه اوضاعش خیلی خراب بود ولی استراحت مطلق به معنای واقعی کلمه. حتی با موچین موهاشو برنمیداشت میگفت نی نیا تحریک نشن. فک کن یه وضعیتی. باور کن با اینکه دوقلو داشت ماشلال تا 9 ماه نی نیا تکمیل شدن و بدنیا اومن. پس نتیجه گیری اخلاقی اینکه اگه شمام استراحت کنی و دراز بکشی حتی طول سرویک بیشترم میشه.میدونی که با استراحت این عدد تغییر میکنه. بووووووووس
2728
عزیزم من بیمارستان مهدیه عمل کردم، با بیمه خدمات درمانی و 1 شب بستری شد 150.
بیهوشی نخاعی بود، عملش خیلی راحته.20 دیقه طول میکشه. تا 4 یا 5 ساعت پایین تنه بی حسه، حست که برگرده 1 ساعت درد پریودی دیگه درد نداره بعدش.
تا 1 هفته هم لکه بینی خفیف.
سلام مامانه عزیز، من دو هفته پیش سرکلاژ کردم با دکتر تیمورزاده مشهد هستم. فقط هفته اول استراحت کردم. کلاس زبانم میرم از روز پنجم که امتحان داشتم بخاطر کلاسم باید پله برم. بهرحال الان دو روزی هست احساس میکنم هرزگاهی ازم یه قطره آب میاد امکان داره با اینکه سرکلاژ شدم کیسه آبم سوراخ شده باشه؟ توروخدا چیزی میدونین راهنماییم کنید خیلی میترسم الان نینیم 18 هفته هست وضعیتم خطرناکه
سلام مامانه عزیز، من دو هفته پیش سرکلاژ کردم با دکتر تیمورزاده مشهد هستم. فقط هفته اول استراحت کردم. کلاس زبانم میرم از روز پنجم که امتحان داشتم بخاطر کلاسم باید پله برم. بهرحال الان دو روزی هست احساس میکنم هرزگاهی ازم یه قطره آب میاد امکان داره با اینکه سرکلاژ شدم کیسه آبم سوراخ شده باشه؟ توروخدا چیزی میدونین راهنماییم کنید خیلی میترسم الان نینیم 18 هفته هست وضعیتم خطرناکه
مریم گلی استراحت کن. درسته سرکلاژ شدی اما بازم فکر نکن وضعیتت مثل کسایی هست که هیچ مشکلی نداشتن.
اون قطره های آبم شاید ادرار باشه، بعضی وقتا اینطوری میشه. کیسه آب اگه تو این ماه ها سوراخ بشه 2 لیتر آب یهو می ریزه بیرون.
سلام مامان نینی نمکی ممنون از راهنماییتون. راستی میگن نزدیکی ممنوعه ولی من دکترم هیچی نگفت. ولی خودمم رابطه ای نداشتم چون میترسیدم. ولی برام سواله یعنی هیچ رابطه ای نمیشه داشت؟ از دکترمم نمیتونم بپرسم
2706