2410
2553

تویه خانواده بسیارمرفه وپولداربدنیاامده و۳خواهرداشته وتک فرزند بودمادرش بانذرونیازازخدااینوخواسته بود چون قدیم بوده وفرزندپسرارزش زیادی داشته برای مادرش ۳تادختریه طرف و این پسر یه طرفه دیگه بابای خانواده اعتیاد به تریاک داشت یعنی اون زمان تریاکوباسینی پرمیذاشته جلوش خونشون پر لوچه ونوکربوداینم بگم یه زن خیلی  خوشگلم داشته ولی سرنوشتشون یه روزه عوض میشه و مامانش سکته میکنه وزمین گیر میشه حتی زبون واسه حرف زدنم نداشته و پدرش ورشکست میشه ومجبورمیشن کل زندگی شون رو بفروشن و بدهیشون روبدن تو این جریانات هم این پسره معتادمیشه اینم ایشون غیرتی بودن زنش روزی که اعتیادشومیشنوه میگه خداروشکرمن یکم آزادترمیشم خبر نداشته به روزبدمیشینه  اینم بگم توجریان ورشکستگی بازیه چیزایی داشتن بعدش پسردارمیشه اون آقه روزی که اولین نوه ی پسریش بدنیامیادبااون وضع بدمالیش نصف شهرروشیرینی میده خبرنداشته همین نوه یه روزقاتل پسرش آبروش میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای چقد بد تعریف کردی فقط خودت متوجه میشی انگار

کاربر قدیمی ام...همتونم میشناسم همتونم منو میشناسین☺         انقدرم هی نپرسین منو میشناسی منو میشناسی.مرسی اااه😒😒😒      از گفتن اسممم معذورم 
2714

هنگ کردم  

چ گفتی اصلن

خودت فهمیدی؟

شروعش یه چی گفتی وسطش یه چی آخرم ک نداره

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بعد این نوه پدربزرگه ومادربزرگه فوت میشن بعدپسرشون خونه نشین میشه  و پسرش تو۱۴سالگی گنده لات شهرشون میشه مادر ش هم هنوزبوی پولداربودنشون تو دماغش بوده و همچنان توولخرجی وگشت گذاربوده وبیخبرازبچش

2706