2733
2734

سلام 

تو تاپیک قبلی از خاله زهرا و بلایی که پسرش سرش آورد گفتم

.

.

.

.

اینم دیروز گفتم مامانم نهار براش برد من برای شیش سوپ پختم

عصری مامانم زنگ زد گفت من از ظهر که رفتم خونه این بنده خدا اشکم بند نمیاد

پاشو بریم بیارمش اینجا تا یه بلایی سرش نیومده

خلاصه داداشم که با پسر این بنده خدا تو بچگی همبازی بود اومد دنبالم و با هم رفتیم خونشون

طفلی تو یه اتاق کوچولو بود خیلی از وسایلش رو هم کم کم فروخته

فقط مونده یه فرش و کمد و یه سری خرت و پرت

حتی بخاری نداشت 

فقط یه پیک نیک

که هم خونه رو گرم کنه هم چای و غذا روش درست کنه

بنده خدا بایدم مریض سه با این سرما

بعد یه عالمه اسرار راضیش کردیم تا وقتی خوب شه بیاد خونه مامانم...

با یکی از همسایه ها صحبت کردیم قرار شد بریم یارانشو جدا کنیم و بگیم ما با پسرت صحبت کردیم گفته کارت یارانه ما مال مامانم یعنی کارت یارانه چهار نفر

بعد بقیه پول رو ما بریزیم به حسابش که خجالت نکشه

آخه خیلی حساسه که مزاحم کسی نشه

اینم بگم ترشی و مربای خاله عالیه

داداشم بهش گفت خاله تو‌ترشی درست کن من به همکارام میغروشم یا مربا بسته به فصل

بنده خدا انقد ذوق کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیچاره...خدا خیرتون بده هواشو دارین..چقدرم با غیرته...پسر بنده خدا کیه داداشت باهاش دوست بوده؟

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)
2738
پسر همین خاله زهرا دیگه  کوچولو که بودن با داداشم هم بازی بودن

همین پسر بی معرفتش؟ بهش نگفتین چرا انقدر نامردی کردی در حق مادرت؟

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)

تو رو خدا هواشو داشته باشین.

خدا نکنه یکی وا بمونه از خودش!

و اینکه اولین باره تو یه تاپیک صدام میزنن😁

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق