2703
2553
عنوان

کوچیک کردن شکم بعد سزارین

314 بازدید | 14 پست

من بعد زایمان اولم بعد سه ماه وزنم برگشت و شکمم هم صاف شد ولی الان بعد زایمان دوم سه ماه میگذره وزنم برگشته ولی شکمم مثل قبل نشده 

نمیدونم چه کنم اگه بخام بازم لاغر بشم صورتم دیگه خیلی لاغر میشه

عزیزم ببخشید اگه سوالم غیر مرتبطه شما برای بارداری دوم خواستن سز کنن اذیت که نکردن؟اخه سخت سز میکنن ...

نه دیگه وقتی یبار سزارین کنی برای بار دوم راحت سزارین میکنن

عزیزم ببخشید اگه سوالم غیر مرتبطه شما برای بارداری دوم خواستن سز کنن اذیت که نکردن؟اخه سخت سز میکنن ...

اگه مدارک سزارین اول روداشته باشی مشکلی نیست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم عین شمام زایمان دومم فقط شکمم مونده سزارینم بودم درجواب سوالتونم سز دوم اصلا اذیت نشدم چون اولی ...

چند وقته سزارین کردی؟وای یعنی شکم برنمیگرده مثل قبل

من همه جام مثل قبل لاغر شده بجز شکم

چه مدرکی بالاتر از بخیه های شکم😆

والا نمیدونم. بیمارستان بهم گفت مدارکت رو به هیچ وجه گم نکن وگرنه اگه دوباره باردار شی برای سزارین کلی دردسر داری

2714
من میخوام دراز نشست بزنم شاید درست شده ولی نمیدونم بعد سه چهار ماه مجازه یانه

اره منم نمیدونم مشکل داره یا نه

دوم اینکه حالا اکه دراز نشست بزنیم واقعا شکم از بین میره

اره منم نمیدونم مشکل داره یا نه دوم اینکه حالا اکه دراز نشست بزنیم واقعا شکم از بین میره

من قبلا با دراز نشست شکم آب کرده بودم خیلی موثر بود اما الان رو نمیدونم

شما چرا سز شدی عزیزم؟

والا دکترم اشنامون بود..کلا سزارین قبول نمیکنه منم اصرار نداشتم...اما اخرای بارداری گفت احتمالا طبیعی برات سخته و سزارین برات رحمت میشه.دیگه اون آخرا معاینه لگن کرد بعد توو پرونده برام زد سرش داخل لگن نیومده ...‌

در جواب دوست دیگمون. من یه بار سقط با درد وحشتناک ریتمیک زایمانی داشتم ....جوری که نمیشد داد نزنم...حالا در مقایسه با هم خوشحالم سزارین شدم

2706