2726
عنوان

خانومای از زندگی راضی

119 بازدید | 14 پست

خانومایی‌که از زندگیتون راضی هستید 

عاشق شوهر و بچتون هستید 

سلامتی خانوادتون رو بزرگ ترین دارایی‌تون میبینید و....که شما باید پر کنید 

لطفا اینجا رو پر انرژی مثبت کنید 

برای یک لحظه هم که شده از همه ی بدی های زندگی فاصله بگیرید و بگید که داشتن چه چیزی تو این دنیا خیلی آرومتون میکنه و ازش لذت میبرید؟

بودن عزیزانم و اینکه تنشون سالمه ..😍😍😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منو فقط همسرم و بغلش ارومم میکنه

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

فقط به امید روزی زنده م که زندگیم خوب بشه همسرم خوب بشه باهام اونقدری که دلم قرص باشه یه نی نی بیارم 😐

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

بودن مادر و دخترام و خواهرم آرومم میکنه و احساس میکنم خوشبختم و سلامتی

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
فقط به امید روزی زنده م که زندگیم خوب بشه همسرم خوب بشه باهام اونقدری که دلم قرص باشه یه نی نی بیارم ...

امیدوارم خدا دل شوهرت رو بلرزونه و اونجوری که تو میخوای بشه و در کنار هم لحظات خوبی رو سپری کنین 

امیدوارم خدا دل شوهرت رو بلرزونه و اونجوری که تو میخوای بشه و در کنار هم لحظات خوبی رو سپری کنین&nbs ...

ممنون گلم دلم به اومدن همچین روزی خوشه 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
2706