2737
2734
عنوان

بقایای سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 14868 بازدید | 29 پست
آره بخدا.دیشب تا ساعت ۴صبح نشستم گریه کردن. بنظرت دکترم گفته یه هفتا دیگه سونو برو نرم؟میگم بزارم و ...

به ح ف دکترت گوش کن . ببین گریه طبیعیه من نزدیک ۱۴ هلته سقط داشتم . دی ماه ۹۶ .. تا همین دو ماه پیش بعضی روزا بیخود و بی جهت از صبح تا شب فقط زار میزدم . این به خاطر اینه ک هورمون ها برای تشکیل جنین تو بالاترین سطح هستن .بخصوص تو هفته هاز اول . وقتی سقط میشه یک باره میزان هورمون ها پایین میاد . خون ریزی زیاد میشه و مغز استخون هنگ میکنه و بخاطر این اتفاق ناگهانی و پایین اومدنی یکباره هورمون یه مدتی افسردگی میگیره ادم و با مرور و با تحمل درست میشه 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
قرصارو مصرف كن،بومادران با نباتم عاليه من يه قاشق با آب ميخوردم تا چند وقت،رحم رو پاك ميكنه

باعث خونریزی نمیشه؟اخه من هم بقایا دارم هم ی رگ خونی که خونرسانی بهس زیاده دکتر گفت اگه خونریزی کنی دیگه نمیشه کاریش کرد تو هستی و خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز میخوام‌برم بومادران و رازیانه و سیاه دانه و مریم‌گلی بگیرم.میگن ترکیب اینا هم خوبه.

من اونارو نخوردم ولي روزي يه ليوان آويشن و پونه با عسل ميخوردم و يه قاشق بومادران با نبات،بومادران رو مادرشوهرم آسياب كرده بود با نبات مثل پودر بود با آب ميخوردم

2728
باعث خونریزی نمیشه؟اخه من هم بقایا دارم هم ی رگ خونی که خونرسانی بهس زیاده دکتر گفت اگه خونریزی کنی ...

چرا ديگه باعث خونريزي ميشه،خب بقايا بخواد بياد بايد به خونريزي بيفتي الكي نمياد كه

چرا ديگه باعث خونريزي ميشه،خب بقايا بخواد بياد بايد به خونريزي بيفتي الكي نمياد كه

خب پس به درد من نمیخوره.اخه من غیر بقایا ی رگ خونی با شذت جریان زیاده که اگه خونریزی کنه دیگه نمیشه کارش کرد .دگتر گفت اگه خودش جذب نشه باید بسوزونیش و نمیشه کورتاژ کنی چون باعث خونریزی شدید میشه.

2738
اندازش چقد بود؟ چکار کردین که افتاد؟ با پریودیت افتاد؟

شش سانت بود کار خاصی نکردم دکتر برام قرص نوشت که از هلال احمر گرفتم که بازم تأثیر نداشت صبر کردم خودش افتاد هر وقت لکه بینی کامل قطع بشه معلومه همش دفع شده

2706