2726
عنوان

یک تجربه خوب واسه کسایی که نینی کم وزن دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 139051 بازدید | 38 پست

سلام مامانای عزیز  من دخترم فوقالعاده کم اشتها وبد غذا بود اصلا تخم مرغ نمیخورد مجبور بودم زردشو تو شیر خشک قاطی کنم بهش بدم هر حور شربت ویتامین که فکرشو بکنین امتحان کردم اثری نداشت اما حدیدا رفتم شربت ویتا گلوبین را خریدم باورتون نمیشه اشتهاش عالیییییی شده حتما امتحان کنین البته ببینید با سن نی نی تطابق داره یا نه ولی برای دختر من عالیییبییی بود امیدوارم بدرد شما هم بخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم با اشتها غذا بخوره ذوق میکتم هر روز براش غذاهای رنگی رنگی درست میکنم.چه برسه بچه ام.

..خدا کنه عین باباش خوش اشتها باشه ولی بد غذا نباشه و همه چی بخوره.خوش اشتهاییش به اون بره خوش خوراکیش به من....به قول دوستان بچه خودش باید بخور باشه

تا خدا با من است غمی نیس
2728

من شربت ميم اورنج ميدم بچم به نظرم خوب بود ازوقتي دادم بهش سرما كمتر ميخوره دندوناشم دراومده اشتهاشم بهتر شده يه كم ،دركل شربت مقويه،بعدم بچه اي كه نخواد تپل بشه خودتم بكشي نميشه خودتونو اذيت نكنين مامانا فقط بهش برسيد كه بچه تقويت بشه 

چقدر توصیه های غیر پزشکی داشتی عزیزم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

سلام وای این تاپیک مال سال ۸۹😲😃😃😄

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎
من هم با این دوستان موافقم. بچه باید بخور باشه تا مامانش هم انواع و اقسام رو واسش درست کنه. من هم بچ ...

واااای آره من ساعتها وایمستم 

سوپ میپزم

آبگوشت ماهیچه

هر چی فکرشو بکنید

آخرشم پسرم 1.5سالس 

عاشق سیب‌زمینی سرخ شده😣

خداییش شما برچه اساسی گفته همه متخصصای دنیا رو زیر سوال میبری و میگی از 8 ماهگی غذارو شروع کنن؟    و اینکه فرزند شما استعداد تپلی داره ربطی به تغذیش نداره چون پسرمنم همینارو میخوره ولی نرماله. البته من خودم دنبالش نیستم تپل بشه. چاقی بچه ها هزاران عوارض داره در آینده

نشالله نی نی خوشگل شماهم همیشه سالم و سلامت باشه  

خداییش شما برچه اساسی گفته همه متخصصای دنیا رو زیر سوال میبری و میگی از 8 ماهگی غذارو شروع کنن؟ &nb ...

نینیشون الان باید ده دوازده ساله باشه😁😁😁

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎
وای اره     کاش بیاد بگه هنوز تپله یا نه    

😂😂😂😂😂اره 😂برام خیلی عجیب بود پستارو ببین  هر سال یکی دو تا پست گذاشتن

دخترمن باوزن ۳ونیم دنیا اومد تا۶ماهگی عالی بود اما به بعد دیگه لب به غذا نزد کلا بد خوراکه الانم ۷سالشه بدغذاست و لاغر اما پسرم باوزن ۳دنیا اومد اما خیلی خوش خوراکه ینی هرچی بهش بدی میخوره الانم ۳سالشه قد ووزنش خوبه .سفره رو که پهن میکنم اول پسرم میشینه اما دخترم رو باید به زور بشونم سر سفره 

2706