سلام من روز دوشنبه سزارین کردم از اونروز تا حالا قوزک پاهام خیلی ورم کرده خیلی شدید... نمی دونم چیکار کنم .....خیلی وحشتناکه
1391/10/01
|
20:05
عزیزم اشکالی نداره من تا 2هفته یا بیشتر اینجوری بودم.کاری که کردم این بود که هر جا مینشستم یا حتی موقع خواب یه بالش زیر باهام میگذاشتم..این به کاهش ورمشون کمک کرد اما نگران نباش اگه تا 10-15 روز خوب نشد با این کاری که من میگم بعد برو دکتر...........
الیکا جان درباره سوالت نمی دونم ولی تایپکهای قبلیت رو دیده بودم گفته بودی دهانه رحمت باریک شده میخواستم ببینم هفته چند زایمان داشتی نی نی ات خوبه منم تهدید به زایمان زودرس هستم امپول ریه رو هم زدی کی زدی ممنون میشم جوابمو بدی

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

منم ورم بعد از زایمانم بیشتر از قبل از زایمانم بود. علاوه بر پاها شکمم هم ورم داشت. یه مدت طول می کشه تا ورمش بخوابه. البته من بعدش هم ناراحتی مفصلی گرفتم که دکتر ارتوپد رفتم و ضد التهاب استروئیدی استفاده کردم تا خوب شد. همش از عوارض بارداریه. دکتر گفت بعضی ها اینجوری هستند و بعد از بارداری سطح التهاب توی بدنشون می ره بالا.
منم همینطور شدم رفتم دکتر قرص مدر (ادرار آور ) بهم داد 2 روزه خوب شدم نگران نباش منم هفته 34 زایمان کردم نی نی 2200 بود وزنش الان که 5/2 ماهشه 5500 کیلو شده فقط باید بهش برسی زودی تپلی و خوردنی میشه ایشالا
عزیرم منم همینطور بوذم تازه من ورم بعد از زایمانم بیشتر از ورم قبلش بود. دکترم گفت اشکال نداره طبیعیه بعد ار مدتی می خوابه. همینطور هم شد اما تقریبا تا یک ماه طول کشید تا ورمم خوابید نگران نباش عزیزم

من ب علت خشک شدن آب بچه ام تو شکمم.هفته 37.5سوزارین شدم!اما بچه ام سه روز بعدش تشنج کرد.کوچلومو از دست دادم.خیلی ناراحتم!علت های تشنج چیه کسی میدونه؟لطفا بگید؟

فاطمه ام .برای مادر شدنم یک صلوات بفرستین.ممنون

سلام به همه دوستان

مارینا جون انشالله شنبه به سلامتی پسرتو بغل بگیری

پسر من روز دوم زردی گرفت دستگاه گرفتیم اوردیم خونه دعا کنید فردا که میبرم ازمایش پایین اومده باشه.

خواهری جون پسرت بالاخره سینتو گرفت اگه اره چکار کردی پسر من هی میگیره ول میکنه اخرم قاطی میکنه انقد گریه میکنه سرخ مبشه اخر مجبور میشم با قطره چکون شیر بدم بهش