2726
عنوان

رژ لب بازی

| مشاهده متن کامل بحث + 12492 بازدید | 478 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با روغن نارگیل و‌موم و‌رنگ معدنی ساختم بدون سربه

جدیی؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728
خودمو دیدی🤣🤣 چشم بصیرت داریااااا😄😃😆❤️

از صورتت معلومه دیگ🙄

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها خاهش میکنم از خط بیرون نزنید

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است
چرا لبت شبیه لب عروسیت نیس اصن🤣🤣🤣

خب اونجا مدل لبمو عوض کرده بود😕😕😕بعدشم رژ زدن آرایشگر حرفه ای با رژ زدن من ک در حد ی آرایش ساده بلدم ک یکی نیس

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
fv چقد شبیه روناک یونسی هستی

تو هزارو یکمین نفری هستی که میگق بابا این روناکه کیهههه

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤
خب اونجا مدل لبمو عوض کرده بود😕😕😕بعدشم رژ زدن آرایشگر حرفه ای با رژ زدن من ک در حد ی آرایش ساده ب ...

اره اینم هست .رژ عروسی توهم برق برقی بود؟؟؟

2706