2726
عنوان

ی لحظه میاین لطفا

83 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها کسی میدونه قیمت خامه ی قنادی چنده؟خودش آماده هستش برای تزیین یا باز ما باید بزنیم با همزن تا فرم بگیره؟

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

والا من میگیرم شش هزارتومن اره باید اول بادور کند بزنی بعد یه 20دقیقه بادور تند تا فرم بگیره

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من میگیرم شش هزارتومن اره باید اول بادور کند بزنی بعد یه 20دقیقه بادور تند تا فرم بگیره

اندازش چقدره میگیری6تومن؟

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2728
بسته هاش نیم کلیوی هستن یکیش واسه یه کیک هشت نفره کافیه

میخوام واسه شب یلدا ی کیک کوچولو درست کنم پس کافیه برام.اسمش چیه؟؟؟

اره خامش زیادم هست تو که نمیخوای خیلی بزاری زیادیش دل ادمو میزنه. برو شیرینی فروشیا بگو خامه قنادی میخوام همین اخه من که میخرم داخل ظرف یک بار مصرفه

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال

راستی چندوقت دیگه داریم تا شب یلدا؟