2733
2734
عنوان

یه سوال در مورد لگد زدن جنین!

1034 بازدید | 15 پست

سلام دوستانی که تجربه بارداری دارید

یه سوال!

شما تکون خوردن جنین رو توی یه نقطه از شکمتون احساس می کنید یا همزمان دوجا تکون تکون بخوره هم طبیعیه؟

من ۶ ماهم تموم شده یه مدته که بچه خیلی توی شکمم تکون میخوره و گاهی دو طرف شکمم همزمان تکون میخوره. طبیعیه؟ یعنی مثلا دستاشو پاهاشو همزمان تکون میده؟ نکنه دوقلو باشه!😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیش میاد که الان تو هفته های اخرم هم سرشو تکون میده به سمت مثانم هم پاشو میزنه پشت نافم 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

دقیقا ازمنم همینطوره بعضی مواقه هم بغل نافم میزنه هم توپهلوم منم ازچن نفرپرسیدم گفتن طبیعیه تاحالاازدکترنپرسیدم یه بارم تونت خوندم نوشته بود رحم ک تنگ وکوچیک باشه بچه دوطرف شکم ضربه میزنه مخصوصا ماه های اخر

2738
پیش میاد که الان تو هفته های اخرم هم سرشو تکون میده به سمت مثانم هم پاشو میزنه پشت نافم 

واای نگو همین الانم بعضی وقتا یه جوری تکون میخوره قشششنگ احساس می کنم به مثانه ضربه میزنه!😑😊

واای نگو همین الانم بعضی وقتا یه جوری تکون میخوره قشششنگ احساس می کنم به مثانه ضربه میزنه!😑😊

حالا که هنوز زوری نداره بذار ماه آخر بشه همچین که میزنه میدویی تو دستشویی از شدت فشار 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
پس چرا مال من اینقد تکوناش کم و ارومه

نگران نباش، بچه ها با هم فرق میکنن، بعضیا هم بیشتر تکون هارو حس میکنن. مثلا من شنیدم اونایی که لاغرتر هستن بهتر متوجه تکون خوردن بچه میشن.

البته من شنیدم اونایی که بیشتر تکون میخورن، بعد تولد هم ناآروم‌ترن!!!!🙈

نگران نباش، بچه ها با هم فرق میکنن، بعضیا هم بیشتر تکون هارو حس میکنن. مثلا من شنیدم اونایی که لاغرت ...

من میگم فقط سلامت باشه 

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
2706