2733
2734
عنوان

مارک ریمل خوب معرفی کنید

239 بازدید | 14 پست

لطفا فوریه الان میخوام برم بگیرم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم میخوام یه چیزی که حسسسابی پر کنه مژه ها رو

ریمل مکس بورژوا.  مشکی با نوشته های صورتیه.  خیییلی عالیه.  ضدآب نیست ولی دوامش بالاس.  حجم دهنده فوق العاده.  چهارساله استفاده میکنم. 

ریمل مکس بورژوا.  مشکی با نوشته های صورتیه.  خیییلی عالیه.  ضدآب نیست ولی دوامش بالاس ...

چه خوب.ضد آب دوست ندارم اصلا.بنظرم ضد آب مژه رو زیادی دون دون میکنه.تشکرر دوست عزیز

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
چه خوب.ضد آب دوست ندارم اصلا.بنظرم ضد آب مژه رو زیادی دون دون میکنه.تشکرر دوست عزیز

ضدحساسیت هم هست.  و کسانیکه از لنز استفاده میکنن هم مناسبه.  بله ضدآب ریشه مژه هارو ضعیف میکنه.  هرگز از ضدآب استفاده نکن مگر در عروسیها.  این تجربه کوچیکی بود که تونستم در اختیارت بزارم دوست عزیز.  موفق باشی. ...

[QUOTE=76078846]منم میخوام یه چیزی که حسسسابی پر کنه مژه ها رو[/QUOTE‌

من  برس ریملمو میکشم تو پودر پنکک حجیمتر میکنه موقعیکه ریمل خیلی خوب نباشه اینجوری خوب میشه .پودر بچه هم خوبه.با قطره چکونم میشع توش اب بریزید موقعیک زیادی غلیظه .تو نت نوشته بود سایه شکسته های مشکیم میشه توش بریزید .

ضدحساسیت هم هست.  و کسانیکه از لنز استفاده میکنن هم مناسبه.  بله ضدآب ریشه مژه هارو ضعیف م ...

ممنون دوست مهربونم.تشکرررررر🌺🌺🌺

[QUOTE=76078846]منم میخوام یه چیزی که حسسسابی پر کنه مژه ها رو[/QUOTE‌ من  برس ریملمو میکشم تو ...

چه جالب راهکار جالبیه.ممنوووونم🌸

2706