2733
2739

تحربه ندارم ولی دوماه دیگه قراره تجربه کنم انشاالله 

کلاساشم رفتم راجبش کامل میدونم

سوالت چیه دقیقا

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایپودورال میکنند بی حسی میزنند تو کمر ولی کامل زایمان بی درد نیستش یه اکسیژن منگ کننده هم میزنند بهت یه چند دقیقه ایی منگ میشی ولی اونم وقتی دهانه رحمت به پنج سانت برسه میکنند بالاخره دردو باید بکشی ولی نترس دردش قابل تحمله بهت ارامبخشم میزنند 

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم
میخام بدونم دردش در چ حدیه 

روش های کاهش درد سه تا داریم تو کدوم مد نظرته؟

یکیش آمپول پدتینه ک دردو کاهش میده و ازهمون اول ک بستری میشی زده میشه

یکیش گاز انتونوکسه که حاوی دز کمی مخدر هستش و کیج کنندس واسه یسریا خیلی عالی ج میده واسه یسریا کم بستگی به بدن داره

بعدیش و بهترینش اپیدوراله ک مایع بیحسی توسط متخصص بیهوشی تزریق میشه بین نخاع و آب رو اتیشه و تقریبا ۹۰ درصد دردو کاهش میده و از ۴ سانت به بعد زده میشه

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝
2738

من خودم طبیعی زایمان کردم تازه هیچ کدوم از اینارو استفاده نکردم ولی دردش قابل تحمل بود اگه میتونید مامای خصوصی با خودتون بببرید 

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم
کدوم شهری؟

اصفهان

من دوتافامیل رفتن یکی کامل بدون دردگفت بودم یکی دیگه هم میگفت دردام کم بود

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

درد طبیعی اونقد نیست که بمیریم اینهمه زن طبیعی زاییدن بازم میارن 

طبیعی بیار

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2706