2703
2553
عنوان

از دست مستاجر بی فکر

317 بازدید | 14 پست

آدمهای خوبین دردسرم ندارن

ولی....شوفاژ ما یکی هست و طبقه پایین کنار اونها

همیشه درجع رو میبرن بالا در باز میگذارن از گرما!

تا حالا چند بار شوهرم گفته ما اینجا خیلی گرم میشه درجه رو کم کنین ...

کم میکنن دو روز دوباره بالا!

همش هم میبینم پنجره شون بازه!

من نمیفهمم چرا متوجه اصراف نمیشن!

خب بهشون بگین اگه یک بار دیگه تکرار شه کلا شوفاژو قطع میکنیم

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طبقه بالایی مامانم هم همینطوره.

زمستون با شلوارک میچرخه ولی بخاری تا نهایت....دقت کن از زور گرما گاه و بیگاه پنجره رو هم باز میذاره.

دائما هم بابت اختلاف دمای زیاد داخل و بیرون خونه مریض میشن. ولی کو گوش شنوا. حتما باید اسراف کنه !!!!! دقت کن کولر رو تابستونا روشن نمیکنه چون پول برق زیاد میاد ولی گاز رو چون مشترک پرداخت میشه تا ته میکشه بالا که اصلا میری خونشون نفست نمیاد بالا و دائم عرق میکنی.

کلا اعتقادی به لباس زمستونی هم نداره.

فرهنگ استفادش رو ندارن خواهر!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خب بهشون بگین اگه یک بار دیگه تکرار شه کلا شوفاژو قطع میکنیم

شوهر من با مستاجر بیشتر رودروایسی داره!!! تازه شوفاز ما هم هست نمیشه قطع کنیم که اب هم سرد میشه

تا حالا دو بار گفته .....دیگه نمیره!

چقد واقعا ادمای بیفرهنگی پیدامیشن

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
2714

حالا اینا کل تابستون هم کولرشون روشنه همش میگم چظور یخ نمیزنن!

کلا صرفه جویی سرشون نمیشه

مساله هم فقط هزینه نیست 

درهرحال نمیشه که هی زیاد مصرف کنیم بعد بگیم چرا گاز قطع میشه که

اى واى كاش شوفاژتون يكى نبود خيلى سختتون ميشه ما تو يه خونه يكى گرمشه يكى سردشه توافق نداريم شما دو ...

خونه 20سال ساخته از اون شوفاز بزرگها هست صرف نمیکنه جدا برای اونها پکیج بکشیم

بعد هم مساله اینه اونها همش پنجره بازه !! اگه گرمه رایاتور خاموش کنین درجه رو کم کنین چرا پنجره باز میگذاری

خونه 20سال ساخته از اون شوفاز بزرگها هست صرف نمیکنه جدا برای اونها پکیج بکشیم بعد هم مساله اینه اون ...

والا ما هم مستاجر داريم مى فهمم چى ميگى ولى جز حرص خوردن هيچى عايدت نميشه چون همينى كه هست

حالا ما مستاجریم از برج ۲ که اومدیم همش ده روز زودتر کرایشو دادم تا برج ۷ دراومد گفت من با این گرونی نمیتونم واستون رادیاتور بذارم منم پا به ماه بچه کوچیک الان اتاق خوابا یخه یخه یه بخاری تو هاله که کفاف نمیده منم دیگه بهش کرایه ندادم گفتم همونجور که من اهمیت میدادم به موعد کرایه شماهم باید نیاز خونه رو برآورده میکردی حالا پر رو خودشون بالا رادیاتور دارن کیف میکنن ما پایین سرما ایشالله که از گلوش نره پایین حالا دیروز یکم رب انار تو حیاط درست کردم سریع زنگ زده شوهرم که گاز مشترکه که روشنش کردین حالا یعنی برق مشترک نیست که اونا صب تا شب شوفاژاشون روشنه انصاف اینه شوهرمم بش گفته ناراحتس امتیازا را جدا کن کاری نداره .حالا یروز میگه گاز میکشم تو اتاق خوابا لوله کار میاد میبینه خرج داره بیخیال میشه یعنی از ایناس که یه قرون زورش میاد خرج کنه اه 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
حالا ما مستاجریم از برج ۲ که اومدیم همش ده روز زودتر کرایشو دادم تا برج ۷ دراومد گفت من با این گرونی ...

چقدر بد! ما حتی اجاره رو شوهرم فقط 50 تومن گرون کرد باید 100 تومن بیشترش میکرد

گفتن نداریم شوهر منم دلش سوخت!!!!! حالا خودمون کلی قسط و وام داریم

2706