1147
44
عنوان

از دست مستاجر بی فکر

199 بازدید | 14 پست

آدمهای خوبین دردسرم ندارن

ولی....شوفاژ ما یکی هست و طبقه پایین کنار اونها

همیشه درجع رو میبرن بالا در باز میگذارن از گرما!

تا حالا چند بار شوهرم گفته ما اینجا خیلی گرم میشه درجه رو کم کنین ...

کم میکنن دو روز دوباره بالا!

همش هم میبینم پنجره شون بازه!

من نمیفهمم چرا متوجه اصراف نمیشن!

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

طبقه بالایی مامانم هم همینطوره.

زمستون با شلوارک میچرخه ولی بخاری تا نهایت....دقت کن از زور گرما گاه و بیگاه پنجره رو هم باز میذاره.

دائما هم بابت اختلاف دمای زیاد داخل و بیرون خونه مریض میشن. ولی کو گوش شنوا. حتما باید اسراف کنه !!!!! دقت کن کولر رو تابستونا روشن نمیکنه چون پول برق زیاد میاد ولی گاز رو چون مشترک پرداخت میشه تا ته میکشه بالا که اصلا میری خونشون نفست نمیاد بالا و دائم عرق میکنی.

کلا اعتقادی به لباس زمستونی هم نداره.

فرهنگ استفادش رو ندارن خواهر!

*دوستم به روزگاران چربی نشسته بر تن / پنهان نمی توان کرد الا به روزگاران*
1158
خب بهشون بگین اگه یک بار دیگه تکرار شه کلا شوفاژو قطع میکنیم

شوهر من با مستاجر بیشتر رودروایسی داره!!! تازه شوفاز ما هم هست نمیشه قطع کنیم که اب هم سرد میشه

تا حالا دو بار گفته .....دیگه نمیره!

حالا اینا کل تابستون هم کولرشون روشنه همش میگم چظور یخ نمیزنن!

کلا صرفه جویی سرشون نمیشه

مساله هم فقط هزینه نیست 

درهرحال نمیشه که هی زیاد مصرف کنیم بعد بگیم چرا گاز قطع میشه که

اى واى كاش شوفاژتون يكى نبود خيلى سختتون ميشه ما تو يه خونه يكى گرمشه يكى سردشه توافق نداريم شما دو ...

خونه 20سال ساخته از اون شوفاز بزرگها هست صرف نمیکنه جدا برای اونها پکیج بکشیم

بعد هم مساله اینه اونها همش پنجره بازه !! اگه گرمه رایاتور خاموش کنین درجه رو کم کنین چرا پنجره باز میگذاری

8
خونه 20سال ساخته از اون شوفاز بزرگها هست صرف نمیکنه جدا برای اونها پکیج بکشیم بعد هم مساله اینه اون ...

والا ما هم مستاجر داريم مى فهمم چى ميگى ولى جز حرص خوردن هيچى عايدت نميشه چون همينى كه هست

حالا ما مستاجریم از برج ۲ که اومدیم همش ده روز زودتر کرایشو دادم تا برج ۷ دراومد گفت من با این گرونی نمیتونم واستون رادیاتور بذارم منم پا به ماه بچه کوچیک الان اتاق خوابا یخه یخه یه بخاری تو هاله که کفاف نمیده منم دیگه بهش کرایه ندادم گفتم همونجور که من اهمیت میدادم به موعد کرایه شماهم باید نیاز خونه رو برآورده میکردی حالا پر رو خودشون بالا رادیاتور دارن کیف میکنن ما پایین سرما ایشالله که از گلوش نره پایین حالا دیروز یکم رب انار تو حیاط درست کردم سریع زنگ زده شوهرم که گاز مشترکه که روشنش کردین حالا یعنی برق مشترک نیست که اونا صب تا شب شوفاژاشون روشنه انصاف اینه شوهرمم بش گفته ناراحتس امتیازا را جدا کن کاری نداره .حالا یروز میگه گاز میکشم تو اتاق خوابا لوله کار میاد میبینه خرج داره بیخیال میشه یعنی از ایناس که یه قرون زورش میاد خرج کنه اه 

میشه برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنی😔
حالا ما مستاجریم از برج ۲ که اومدیم همش ده روز زودتر کرایشو دادم تا برج ۷ دراومد گفت من با این گرونی ...

چقدر بد! ما حتی اجاره رو شوهرم فقط 50 تومن گرون کرد باید 100 تومن بیشترش میکرد

گفتن نداریم شوهر منم دلش سوخت!!!!! حالا خودمون کلی قسط و وام داریم

1103