2410
2553
عنوان

مادرشوهر 😂 فان

848 بازدید | 74 پست

💠اصطلاحات مادرشوهرها، البته بعضی‌هاشون، وگرنه مادرشوهرهای الان که همه‌شون خوب و مهربونن😜😍

🔹"خوش بگذره":

یعنی چرا منو نمیبرین. کوفتت بشه. الهی بمیری که پسرمو خر کردی! 

🔸"این لباستون جدیده؟؟؟":

یعنی چقدر بریز بپاش داری؟ به فکر زندگی نیستی!

🔹"مامانتون اینا چطورن؟":

یعنی چطور خوب خبرای ما را میدونی و زیر و رو میکشی؟ مامانت اینا را بگوو...

🔸"بمیرم بچه ام لاغر شده...":

این یعنی به توام میگن زن؟؟؟ همش فکر خودتی؟؟؟ دست پختم نداری!

🔹"چه عجب؟؟"

این از صدتا فحش هم بدتره. منتظر طوفان باشین!

🔸"چقدر دیر اومدین؟"

یعنی میمردی بیای یه کارم تو بکنی؟

🔹"طلا گرون شده!"

یعنی اگه زن بودیییی یه تیکه طلاهاتو میدادی شوهرت اینقدر بچه ام کار نکنه!

🔸"پسرم نیومده(غروب معمولا میگن)؟؟"

یعنی ببین چقدر زحمت میکشه و اونوقت تو پاتو انداختی رو پات خیر ندیده.

🔹"عروسِ فلانی، فلان کارو کرده":

یعنی یاااد بگیر به توام میگن عروووس؟

🔸"محل ما اینو ندارن":

یعنی یا برام فلان چیزو بخرین یا منم میام طبقه بالاتونو اجاره میکنم(پولش به ذمه ی اولاد پسره. پس پسر میخوان برای کِی؟؟)

🔹"خواهرتون هنوز ازدواج نکرده؟؟":

یعنی کسی عین ما خر نمیشه بیاد با شما وصلت کنه. خواهرتم مونده رو دست مامانت ایناااا...

🔸"آه بلند... مَردم...":

یعنی ما از عروس شانس نیاوردیم از همون اول...😂

اون سومیو مادرشوهر من داره همش میخواد ازم حرف بکشه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

😁😁😁👌👌👌👌

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

چقدر بدم میاد بگن فلانی این کارو کرده😞

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

من نمیدونم چرا دلمون میخواد از هر کاهی کوه بسازیم ! آدم باید یاد بگیره حتی کنایه‌ی صریح رو هم مثبت ببینه...

فکر میکنین کیو نابود میکنین غیر از خودتون؟!

استارتر جانم، پستم ارتباطی با تایپیک شما نداشت؛ فقط یه چیزی یادم اومد؛ دوست داشتم بگم 😔 گیر کرده بود اینجااا

🔐قفلی که خودت بازش نکنی، کسی واست باز نمیکنه ツ📎
2706