2737
2734

سلام دوستان عزیز خوب هستین کسی تجربه یا اطلاع از درامد شیرینی خانگی و یا قنادی زدن داره اینکه توی خونه بزنی چطوره بیرون مغازه اجاره کنی چطور ممنون میشم بیایین بگین چون الان درامد داشتن یک زن برای خودش خیلی مهم هست دوست دارم داخل خونه بپزم بدم سوپر ها نمیدونم چطور شروع کنم ممنون میشم ج بدید

بستگی به مواد اولیه ات داره

مزه کیکت که به تجربت مربوط میشه

من میشناسم کیک خونگباشونو کیلویی ۸۰ میدن

اما من مواد اولیه ام و بییت درصد هم روش بخاطر دستمزدم

بیشترش نمیکنم

بی خیال باش تا کامروا باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم قبلا شیرینی سنتی قزوین میپخت، با بهترین مواد، برای فروش توی جلسات و فامیل و،.. ،خیلی هم خوشمزه و عالی بود، اما موقعی که مردم میخواستن بخرن با مال قنادی مقایسه میکردند و میدیدن گرونتره نمیخریدن، اما چند تا مشتری حسابی داشت که واسه بچه هاشون خارج کشور میفرستادن و... ، بعد هم بخاطر آرتروز گردنش نذاشتیم دیگه شیرینی بپزه

2731
مامانم قبلا شیرینی سنتی قزوین میپخت، با بهترین مواد، برای فروش توی جلسات و فامیل و،.. ،خیلی هم خوشمز ...

خیلی ممنون که ج دادید من واقعا نیاز دارم به درامدش حتی هنوز کلاس هم نرفتم ولی خیلی تو فکرشم نون کراسون و پیراشکی میخوام دوره ببینم و بدم سوپر ها حتی روزی پنجاه تومن سودم باشه خداروشاکرم

بستگی به مواد اولیه ات داره مزه کیکت که به تجربت مربوط میشه من میشناسم کیک خونگباشونو کیلویی ۸۰ می ...

انشالله موفق باشی دوست عزیزم خیلی خوب که همچین هنری داری منم خیلی مایلم به این کار اما نمیدونم واقعا برای من میصرفه یا ن چون شهر کوچیک هستم

سوال دوست منم هست من به ذهنم رسید با کافی شاپ ها صحبت کنه چون اونا کیک خونگی سرو میکنن شاید بخوان&nb ...

من مدنظرم اینه کراسون و پیراشکی و بدم سوپر مارکتها بهتره بنظرم

2738
خیلی ممنون که ج دادید من واقعا نیاز دارم به درامدش حتی هنوز کلاس هم نرفتم ولی خیلی تو فکرشم نون کراس ...

ببین مامان من آشپز حرفه‌ای هست ، در حد کیک تولد واسه مهمونی ها، آشپزی به این راحتی ها نیست، اونقدر خرابکاری و کثیف کاری داره که حد نداره، اگه میخوای بری دوره ببینی بعد شروع کنی من پیشنهاد نمیکنم، کلی مواد حروم میشه میسوزه خمیر میشه، اونقدر هم که فکر میکنی آخرش سود نداره، بعد هم خراب میشه نمیدونی چیکار کنی

بعد هم الان مردم بیشتر رژیم دارن و شیرینی جات زیاد طرفدار نداره‌ ، بجاش ترشی خیلی هم پر سودتر و هم موندگاریش بیشتر و درآمدش هم بیشتر

ترشی خانگی بری آموزش ببینی درآمدش بیشتره

2706