2733
2734

لطفا اگر اطلاعاتی دارید بدید.باید مثانه مون پر باشه؟ازمایش بعدش مثل غربالگری سه ماهه اول باید بلافاصله انجام بشه یانه

چه پولی به جیب میزنن دکترا😏😏

غربالگری سوم هم جدیدا مد شده؟

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی چی جون لفظی که دکتر بکاربرد این بود حالا اصلا اسمش مهم نیست .شما دادین؟قلبو اعضای جنین دوباره چک میشه؟دکتر اینو می گفت .اصلا اسمش که میاد من استرس میگیرم بخدا .تا حالا همه چی خوب بوده حتی رشد جنینم عالی بود برام سلفریم نوشت دادم جواب اونم اوکی بود فقط اکو هم نوشت که شوهرم میگه نمی خواد .

2731
2738
مینا جان شما اکو دادین؟

نه عزیزم من بعد از غربال ۱۸ هفته دیگه سونو پاسم ننوشته ۱۹ آذر نوبت دکتر دارم نمیدونم بنویسه سونو یا نه کلا دکتر من با سونو زیاد مخالفه

چه بركتي دارد دوست داشتنت خدااا...💓

چه کارایی کردی تو بارداری

غربال گری سوم نداریم اصلا

اگه همه چی خوب بوده چرا سلفری دادی

اکوی قلب چرا دیگه،مگه مشکلی بوده خدای نکرده؟

من هیچ کدوم از اینا رو انجام ندادم

دوتا سونوی غربال گری با دو تا آزمایشش

یه سونو ۳۰ هفته که بررسی سلامت بارداری رو انجام میده

دکترم گفت اگه تو معاینه هات مشکلی حس نکنم دیگه اصلا سونو نداری

خانوماکه دخترحامله هستین توروخدااوایل کمرتون دردمیکرد

من چون گودی کمر دارم از همون اوایل کمرم درد میکنه تا الان،یعنی سرپا خیلی نمیتونم وایسم

پیاده رویم هم نهایتش نیم ساعت

2706