2726

هرچند مسئوليت بررسى سلامت ناوگان حمل و نقل شهرى با شهردارى هاست، اما در صورت مشاهده اتوبوس هاى دودزا در سطح شهر تهران، ميتوانيد مراتب را به شماره ١٨٨٨ اطلاع دهيد.

#آلودگى_هوا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

تو اصفهان ک صد دفه پیام زنگ زدم جواب ندادن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیاشونم متاسفانه خیلی تند رانندگی می کنن

من دو بار تو اتوبوس شاهد تصادف بودم تو هوای بارونی

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
اونایی ک تهران نیستن چی؟🤔

شماره واسه شهرای دیگه ندارم  

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
هه چقدم رسیدگی میشه 

به هر حال حقوق شهروندی ایجاب میکنه اهمیت بدین! اگر همه بی اهمیت باشن که خب به نظر بالادستیا هم میاد که مشکلی نیس:)

همین کم مونده حملو نقل عمومی شهریو به خاطر زنگای مردم حذف کنن هر کسی یه ماشین قراضه بگیره دستش واسه ...

مگه کسی گفته میخوان حذف کنن؟

اصلا امکانپذیره به نظرت؟؟؟ نصف تهران تو طرحه! بی ار تی نباشه که اصلا نمیشه به مرکز شهر رفت و امد کرد! 

سلام ببخشید شما برای سینتون رفتید سونوگرافی؟؟تو یه تامیک گفته بودید.اخه منم احساس تیر کشیدن تو سینمو دارم نگرانم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
سلام ببخشید شما برای سینتون رفتید سونوگرافی؟؟تو یه تامیک گفته بودید.اخه منم احساس تیر کشیدن تو سینمو ...

اره عزیزم رفتم سونوی سینه ولی مشکلی نبود خدا رو شکر

اره عزیزم رفتم سونوی سینه ولی مشکلی نبود خدا رو شکر

خداروشکر گلم.انشالله برای منم چیزی نباشه😗

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
خداروشکر گلم.انشالله برای منم چیزی نباشه😗

انشالله عزیزم

2706