2737
2734

سلام.توی اینستا چه چیزهایی رو به اشتراک میذارین.همه مراسمهاتونو و همه غذاهاتونو؟یه متنی بود که نکنید این کار رو شاید یه دختری ازدواج نکرده دلش بشکنه یا یکی بچه نداره دلش بشکنه با این موافقین؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینستا ندارم بخاطر وقت گیر بودنش ولی اگه کسی دلش میشکنه نباید اینستا بیاد اصلا اینستا برا همین اشت ...

راستش میگن انرژی منفی وارد زندگی آدم میشه.موافقین؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

من هيچ پستي تواينستام ندارم ولي استوري ميذارم گاهي وقتا... بيشتر وقتي ميرم مسافرت استوري ميذارم يا اگر از متني چيزي خوشم بياد.... 

درضمن اييييين همه تواينستا ما مهموني لاكچري و رقص و خوشي ديديم دلمون شكست چي شد😂به كجاي كي بر خورد

‏‏میخوام یه کتاب بنویسم با موضوع چگونه در زندگي موفق شویم. تموم کارایی که کردم رو بنویسم بگم این کارا رو انجام ندین  

از چیزی مطلبی خوشم بیاد نمایشگاهی اگه شرکت کنم میزارم از سفرهامم میزارم ولی نه خیلی زیاد از دل و قلوه دادن زن و شوهرا تو اینستا بدم میاد

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
من هيچ پستي تواينستام ندارم ولي استوري ميذارم گاهي وقتا... بيشتر وقتي ميرم مسافرت استوري ميذارم يا ا ...

اینم حرفیه.. خخخخخخ

راستش میگن انرژی منفی وارد زندگی آدم میشه.موافقین؟

خرافاتی نیستم ولی به چشم خیلی اعتقاد دارم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
از چیزی مطلبی خوشم بیاد نمایشگاهی اگه شرکت کنم میزارم از سفرهامم میزارم ولی نه خیلی زیاد از دل و قلو ...

من عکس کادو و نمی دونم رستوران و اینا که نمیذارم می ترسم بگن داره پز میده. خخخخ

خرافاتی نیستم ولی به چشم خیلی اعتقاد دارم

والله منم خرافاتی نبودم.اصلا قبول نداشتم کسی چشم میزنه و اینا.ولی راستش امتحان کردم وقتی عکس نقاشی یا شیرین کاری های بچه مو میذارم یه اتفاقی میفته.مثلا مریض میشه یا بدقلقی میکنه.شایدم بعد از شنیدن این که انرژی منفی میاد تو زندگی به خودم تلقین کرده باشم.