2726
عنوان

بعد سقط خيلي عصبي شدم!

253 بازدید | 12 پست

سلام رفقا...

من ١٢ روزه سقط داشتم بخاطر بارداري پوچ...خيلي حالم بده...انگار ديگه هيچي برام مهم نيس...خيلي عصبي شدم همش با شوشو بحث ميكنم و فوق العاده كم حوصله شدم هنوز يكسال نشده عروسي كرديم و ميترسم زندگيم خراب شه...از طرفي هم شوشو خيلي نياز جنسي داره اما من با اين وضعيت جسمي و روحي نميتونم...كمكم كنيد خانم هاي خونه😔

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش ميترسم باردار نشم يا دوباره اين اتفاق تكرار شه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728

اینکه خیلی چیز عادیه 

اینقدر ناراحتی نداره

یه تاپیک بزن خانمهایی که بارداری پوچ داشتید ببین چند نفر میان

معمولا سه ماه بعد سقط باردار میشی دوباره و در ضمن این هم بدون بارداری پوچ فقط یه بار اتفاق میفته

امروز بايد برم سونو تا ببينم بقاياي سقط نمونده باشه...برام دعا كنيد...نميدونم اگه چيزي مونده باشه بعدش چي ميشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز بايد برم سونو تا ببينم بقاياي سقط نمونده باشه...برام دعا كنيد...نميدونم اگه چيزي مونده باشه بع ...

عزیزم انشالله که نمونده 

اگر هم مونده باشه قرص میدن اول

اگر با قرص هم درست نشه کورتاژ میکنن

خون ریزیت قطع شده؟

ممنونم الهام جون انشاءالله ني ني شما سالم به دنيا بياد و زير سايه امام زمان و پدر مادرش بزرگ شه💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خون ريزيم دو روزه كم و كمتر شده در حدي كه ديگه داره تبديل به لك ميشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم الهام جون انشاءالله ني ني شما سالم به دنيا بياد و زير سايه امام زمان و پدر مادرش بزرگ شه💗

ممنونم عزیزم 

انشالله به زودی زود یه بارداری راحت و سالم رو تجربه میکنی

ممنونم عزیزم  انشالله به زودی زود یه بارداری راحت و سالم رو تجربه میکنی

انشاءالله 💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز بايد برم سونو تا ببينم بقاياي سقط نمونده باشه...برام دعا كنيد...نميدونم اگه چيزي مونده باشه بع ...

هیچی نمیشه منم بعد سقط بقایا داشتم قرص میدن بهت یاد با پریود بعدی دفع میشه

هر رنگی میخواهی باش، حتی سیاه..اما یکرنگ باش 🖤