2410
2553

سلام عزیزان،بدون اینکه دیگ پلوپزم توش باشه برنج ریختم رفت زیر پلوپزم پیچ های زیرش رو باز کنم خراب میشه؟

سرش رو هم پیچ هاش رو باز کنم بشورم خراب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
گفتم شاید ناراحت بودی از چیزی، یا تو فکر بودی، من یه بار سر موضوعی خیلی ناراحت و تو فکر بودم به جای ...

ی بار دوست مامانم معلمه صبح کتری رو میگیره دستش کیفش رو میذاره رو گاز (البته خاموش)از خونه میزنه بیرون 

مامانم میگه قشنگ دسته کتری رو انداخته بوده رو دستش عین کیف

ی بار دوست مامانم معلمه صبح کتری رو میگیره دستش کیفش رو میذاره رو گاز (البته خاموش)از خونه میزنه بیر ...

اگه برای خودم پیش نیومده بود باورم نمیشد همچین چیزی، ولی الان میفهمم چی میگی، یه موقع مغز دستور میده به کاری ولی بدن یه کار دیگه میکنه، یه بار مادرم گفت عینکم را بده، من رفتم کنترل را براش آوردم، بهم گفت عینکم را میخواستم، گفتم ببخشید حواسم نبود رفتم تلفن را برایش آوردم،دوباره رفتم  کیف پولش را دادم  بهش، اصلا حواسم نبود اون چی میخواد و من چی میبرم، فکرم مشغول بود

2714