2726
عنوان

دخترم ب خودم نرفته اصلا

780 بازدید | 26 پست

سلام هميشه ارزو داشتم ي دختر عين خودم داشته باشم خداقل عين خودم نباشه چشماش رنگي بشه ولي هيچيش ختي حركات و روحياتشم ب من نرفته قوربونش برم ديگه بيخيال شدم نسبت ب اين تفكر 😝حالا براي بعدي ي فكري ميكنم😛

بخشودگي اهل گنه درصف محشر  وابسته به يك گردش چشمان حسين است❤️

تو سونوگرافیا هم مشخص بود شبیه پدرشه؟؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شنيدم تو دوران بارداري سيب خيلي رو زيبايي بچه اثر داره به و گلابي روهم شنيدم ولي در كل سلامتي مهم تر از همه چيز هست

ن ب شوهي گفتم هميشه ب شوهرم ميگم چرا ب من نرفته ميخنده بهم ميگه حالا سري بعدي سعي خودم رو ميكنم😂

بیایین پز زیر پوستی بدم

پسرممممممم کپ خودمه😍😍😍😍😍😍

قابل توجه اونایی که میگن دختر سوم شبیه مادر میشه

پز زیر پوستی دیگه

.......من دختر سومم قد و سفیدی و اندام کشیده از مدر و موی بور و چشم روشن از مادر به ارث بردم.

دماغ پدر ومادرم خوب نیست ولی دماغ من دقیقا کشیده و خوش تراشه انگار عمل شده😆😆😆😆😆😆و یجورایی ترکیب دماغ پدر مادرم و اصلاح شده اس

اوووووووف من خوشکل کی بودم 😆😆😆😆😆😆

2706