2726
عنوان

چند ماه دوری

305 بازدید | 16 پست

دوستان من دور از خانواده زندگی میکنم یه شهری که ۷ ساعت با شهر پدر مادرم فاصله داره حالا که باردار شدم یسری مشکلات برام پیش اومد که نباید تنها باشم ونیاز به مراقبت دارم دوماه اول اوکی بودم خونه خودم بودم بعد اومدم پیش مادرم تا یکهفته پیش تصمیم گرفتم برگردم خونه خودم اما نتونستم از خودم مراقبت کنم دوباره با مادرم برگشتم مادرمم نمیتونه پیش من بمونه اخه بچه ها خونه تنهان..حالا از یطرف ناراحت شوهرمم از یطرف اوضاع خودم خوب نیست دیگه باید بمونم تا زایمان...اینجا کسی مثه من بوده؟

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم از خانوادم دورم و کل بارداریو موندم خونه خودم سخته اما خب چاره نیست برای زایمانمم مامانم فقط 3روز پیشم بود برگشت خونش منم دست تنها همه کارای بچمو کردم خیلیم راحت بود

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2294189/طلاق-توافقی

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
شرایطت چطوریه ک نمیتونی از خودت مراقبت کنی؟

اول اینکه ویار شدید دارم و یریز تهوع انقد که بدنم میلرزه معده درد دارم کمر درد واصلا نمیتونم سرپا بمونم و الانم دکترم نامه داده برم پیش متخصص قلب گفته مطلقا تنها نمونم

تو شهر خودت مادرشوهری خواهرشوهری نداری بیاد کمکت؟

خواهرشوهر ندارم ...مادرشوهرمم اصلا محلم نداد همین یکهفته که اومدم با وجود اینکه از شرایطم خبر داشت حتی یزنگ نزد مادرمم که دید اینجوریه ورداشت اوردم هرچند شوهرم خودش اوضاع وخیممو دید واصلا مخالفت نکرد با اومدنم

من 9 ماه بارداری خونریزی داستم استراحت مطلق بودم دکترم گفته بود حتی نشستن برات ضرر داره سقط میشه و تهوع شدید داشتم از صبح تا شب موقع خواب 100 بار بالا میاوردم  در هفته 2 بار سرم خوراکی میزدن چون نمیتونستم غذا بخورم هر روز آمپول پروژسترون میزدم 

با اینکه با مامانم همسایه بودیم اصلا نمیرفتم خونه مامانم چون خونه خودم راحت بودم 

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
من 9 ماه بارداری خونریزی داستم استراحت مطلق بودم دکترم گفته بود حتی نشستن برات ضرر داره سقط میشه و ت ...

من تنگی نفس دارم یهو نفسم میره باید کسی کنارم باشه تا بهم اب بده یا درصورتی که خیلی بد باشم ببرم بیمارستان

من 9 ماه بارداری خونریزی داستم استراحت مطلق بودم دکترم گفته بود حتی نشستن برات ضرر داره سقط میشه و ت ...

پس چطوری کاراتو انجام میدادی غذا چطور میپختی؟

عزیزم چی بگم فقط امیدوارم ک زودترحالت خوب بشه وشرایطت روبه راه بشه 

مرسی گلم...دوست داشتم بدونم کسی مثه من بوده یا نه ولی تو تاپیکم کسی نیومد متاسفانه فقط تاپیکای دعوا شلوغه

2706